Урочисте спецпогашення з нагоди 210 – річчя заснування фармацевтичної освіти в Україні

kharkiv3

18 вересня в приміщенні Національного фармацевтичного університету відбулось урочисте спецпогашення власної марки випущеної з нагоди 210 – річчя заснування фармацевтичної освіти в Україні.

 

Відбитки штемпеля на марці поставили заступник директора Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Дмитро Воронцов та ректор НФаУ Валентин Черних.

 
kharkiv2

«Результатом нашої спільної роботи – є випуск оригінальної власної марки – спецпогашення якого проводитиметься сьогодні. Я щиро вдячний ректору Національного фармацевтичного університету за надану можливість бути причетним на цьому святі та впевнений, що це лише початок нашої спільної співпраці в даному форматі. Від імені багатотисячного колективу працівників Харківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку Укрпошта хочу привітати всіх вас з Днем фармацевтичного працівника України та 210 – річницею заснування фармацевтичної освіти в Україні, впевнений, що ваш професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі — запорука подальшого успішного розвитку галузі» – зазначив Дмитро Воронцов.