Урочистості з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

12347

Дитячий сміх, гуморески, квести, кольорові кульки та посмішки навкруги – таким незвичним видався робочий день у 52-му відділенні поштового зв’язку м.Харків. Саме тут 29 травня відбувалися урочистості з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

 

Маленьким винуватцям свята поштовики запропонували відправитися у кругосвітню подорож «поштовим океаном» та побувати на казкових поштових островах. І першим островом, на якому зупинилися мандрівники, став острів поштових художників. Напередодні свята з ініціативи директора Харківської дирекції Олега Мурашова та за підтримки голови обласної профспілкової організації Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Едуарда Альперовича було оголошено конкурс на кращий малюнок «Майбутнє Укрпошти намалюють діти». Десятки яскравих та незвичних робіт прийшли на адресу організаторів конкурсу. І судячи з творчості дітей, майбутнє у Укрпошти грандіозне: літаючі тарілки з написом «Укрпошта», що приземляються на Марсі, швидкісні ракети, які доставляють пошту по всій Галактиці, але при цьому, на думку дітей, в майбутньому пошта, як і зараз, працює для людей. На одному з малюнків – будиночок з квітучим садом, а біля воріт людина похилого віку: «Пенсія! Так швидко та вчасно!» «Дякуємо за довіру », – з посмішкою відповідає йому листоноша.

 

«Майбутнє Укрпошти світле, як сонечко, яскраве, як квіточки, процвітаюче, як весняні дерева, та успішне», – Чичельняк Микита.

 

«Я хочу, щоб Укрпошта доставляла пошту по всій Галактиці», – Шевченко Еліна.

 

«Моя мама вже довгий час працює на пошті, до неї у відділення приходять мами з маленькими дітками, і мені б дуже хотілось, щоб біля поштових відділень були дитячі майданчики, поки мами на пошті, діти могли б погратися», – Рарог Карина.

12370
 

Мрії збуваються з малого, отож до Дня захисту дітей директор Харківської дирекції для маленьких клієнтів 145 відділення поштового зв’язку м. Харків подарував дошку для малювання. А переможця конкурсу художнього малюнку по праву обирали суворі критики – самі малюки. Переможців та переможених не було – подарунки від пошти отримали всі діти, які завітали на свято.

 

Але ж найбільший захват у малюків викликав острів «Юних філателістів», де дітей ознайомили з філателією та запропонували зібрати пазл поштової марки, на якій зображена робота переможця конкурсу «Намалюй свої права», організованого Укрпоштою спільно з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ в Україні, під назвою «Дівчатка також хочуть бути пілотами».

 

А на острові «Мрії збуваються» символічно на паперових голубах діти написали свої побажання. Мрії у дітей різні, проте бажання одне, щоб не було війни. Побажання миру було випущено на кольорових кульках в небо.

 

Кульмінацією ж свята стала весела поїздка малюків до Екопарку. Дивлячись на посмішки наших дітей, ми всі як ніколи розуміємо, що найголовніше у світі – мир, радість на маленьких обличчях, дитячий сміх. І ми, дорослі, повинні робити все можливе, щоб веселе та безтурботне дитинство було у кожної дитини.