Урочистості з нагоди святкування 70-ї річниці Перемоги над нацизмом

8 травня у залі засідання Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулись урочистості до Дня пам’яті та примирення і з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. У заході взяли участь керівництво дирекції та почесні гості: працівники підприємства-учасники бойових дій в Афганістані та зоні проведення АТО. Звертаючись до учасників заходу, керівник Харківської дирекції Олег Мурашов висловив вдячність людям, які пройшли кола пекельної війни – крізь горе довжиною у мільйони життів, долаючи щоденний смуток, біль і втрати, здобули для нас перемогу і мир.

 

А до уваги відвідувачів 52-го відділення зв’язку міста Харкова була представлена фотоекспозиція, матеріали для якої надали учасники Великої Вітчизняної Війни. Вдивляючись в чорно- білі кадри, мимоволі розумієш, що чим далі йде в історію переможний 1945-й рік, тим сильніше ми усвідомлюємо велич подвигу нашого народу – переможця, який і через століття буде яскравим символом непохитної мужності і стійкості.


 

Дорогі наші ветерани, ми у безмежному боргу перед вами, доземний уклін вам і безмежна вдячність. Від усього серця, від тисячного колективу Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, добробуту, чистого і безхмарного неба.