Урочистості з нагоди відзначення «25 річниці Незалежності України»

20160822_111814 DSC07227 DSC07231 DSC07292

22 серпня 2016 р. в Житомирській дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулася урочистості з нагоди відзначення «25 річниці Незалежності України» та підведення підсумків роботи дирекції за січень-червень 2016 року», за участю адміністрації та керівників регіональних підрозділів дирекції.

 

Директор Олександр Нечипорук привітав колектив з головним державним святом «Днем Незалежності України». З нагоди ювілею відзначено кращих працівників дирекції, а саме: Почесною грамотою з нагрудним знаком «Почесна відзнака УДППЗ «Укрпошта» нагороджено начальника ВПЗ Новопіль ЦВПЗ Черняхів-1 Валентину Безпалюк, начальника ВПЗ Житомир-31 Наталію Федотову, начальника ДКЕП Валентину Хімічук, Подякою генерального директора УДППЗ «Укрпошта» нагороджено начальника ВПЗ Дерганівка ЦВПЗ Ружин-1 Тетяну Карапетян, подяки та грамоти Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» отримали 42 працівника.

 

Далі засідання відбувалося у форматі відкритої дискусії. На порядку денному піднімалися питання: аналіз діяльності дирекції за січень-червень 2016 року; виконання плану доходів виробничими підрозділами та результативність їх роботи; продаж послуг та завдання на 3 квартал 2016 р.; звіт про виконання завдань колективного договору за підсумками роботи 1 півріччя 2016 року зі сторони адміністрації та обласної організації профспілки.

 

Основні акценти наради спрямовані на забезпечення виконання планових показників, якість та культури обслуговування споживачів, ліквідація черг у ВПЗ тощо. Разом з цим, відмічено позитивну тенденцію першого півріччя та поставлено завдання щодо збільшення доходів та обсягів продажу послуг.
Адже відповідальний підхід кожного працівника – це запорука успіху підприємства в цілому.