Урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти

DSC07542 DSC07544 DSC07559 DSC07603 DSC07627 DSC07642 DSC07645 DSC07680

5 жовтня 2016 р. в Житомирській дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулися урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти, за участю голови обласної ради Ширми Володимира Васильовича , представника районної ради Загоровського Володимира Миколайовича.

 

Директор Олександр Нечипорук привітав колектив з прийдешнім святом «Всесвітнім днем пошти». В своєму привітанні Володимир Ширма відзначив, що «Укрпошта виконує важливу соціальну функцію для держави – забезпечує населення якісним поштовим зв’язком. Національний оператор несе життя у найвіддаленіші куточки України – доставляє людям пошту, пенсії та періодичні видання. Навіть там, де немає мобільного зв’язку, Інтернету та телебачення, – є поштова скринька та відділення поштового зв’язку…”

 

З нагоди свята відзначено кращих працівників дирекції, а саме: Почесною грамотою з нагрудним знаком «Почесна відзнака УДППЗ «Укрпошта» нагороджено начальника відділу технології послуг Воспанову Ларису Миколаївну , а також грамоти та подяки Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» отримали 30 працівників. На передодні свята дирекція підвела підсумки конкурсного відбору серед листонош, операторів, начальників ВПЗ та відзначила п’ятірку кращих в кожній професії з продажу послуг поштового зв’язку з врученням Відзнаки та грошової винагороди. Заслужену винагороду отримали 61 працівник.

 

Святкові побажання, щирі слова подяки, які гідно несуть високе і почесне звання працівника поштового зв’язку, за їх сумлінну і ефективну працю, високу професійну майстерність, людяність, доброзичливість, домінували на цьому велелюдному зібранні.

 

Після завершення офіційної частини заходу розпочався святковий концерт, як результат, усі гості отримали незабутні враження, море емоцій та неймовірний заряд енергії для подальших досягнень.