УСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ: ЗРУЧНО І ПО-СУЧАСНОМУ

IMG_9674 - копияУ середу, 2 березня 2016 р., у Глухові урочисто відкрито оновлене відділення поштового зв’язку. Приміщення по-сучасному відремонтоване й устатковане, розташоване у історичному центрі міста, за адресою: вул. Терещенків, 44, поблизу Трьох-Анастасіївської церкви, одна з найяскравіших споруд спадку династії цих же меценатів. Зауважимо, у Глухові, де мешкає 34 тис. населення, багато років поспіль – це перше і єдине діюче поштове відділення. Тепер зрозуміла важливість і неординарність події…

 

«Приємно вкласти і нашу часточку в історію тисячолітнього Глухова, – такими словами розпочав урочистості керівник Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Микола Скомороха. – Дотримуючись головної мети Укрпошти – надання якісних послуг населенню, я з приємністю відзначаю, що нам вдалось створити гідні умови для тутешніх поштарів та містян у забезпеченні якості поштових послуг, бо найважливіше правило «Укрпошти» звучить так: «З думкою про людей, задля їх зручності й комфорту життя». Відтак висловлюємо сподівання, що пройде зовсім мало часу, і у співпраці з місцевою владою ми відкриємо ще декілька сучасних поштових відділень. Наша найбільша мрія у цьому контексті: вдихнути життя у Поштовий провулок, в історичну будівлю – колишній поштамт Глухова, відомий корінним глухівчанам під назвою «будинок старшин Міклашевських». Буде наша спільна воля разом із глухівською міською владою, і це сподівання так само здійсниться. Як приклад, згадаю історію з оновленням поштового відділення, котре ми сьогодні відкриваємо: навіть торік у грудні ніхто й не сподівався, що нам таки вдасться реалізувати задумане. Аж бачимо: зусилля доклали – є результат. Спасибі команді, котра працювала. А ще хочу запевнити: наші поштарі й надалі будуть нести добрі вісті у ваші оселі!..»IMG_9675

 

Вітаючи поштарів зі святом, в.о. голови Глухівської РДА Володимир Картавий, зауважив: «Листоноша у провінції, сільській глибинці, – це та людина, до котрої мешканці ставляться з величезним пієтетом й повагою. Поява поштарки на вуличці – вірна ознака, що буде і пенсія, і газета, а інколи, – якщо справа стосується немічних старих, – то і ліки, і хліб, і просто добре слово. Нові технології та види поштових послуг семимильними кроками входять у наше життя, втім поштові відділення й надалі відіграватимуть неоціненну роль. І поштарям-іменинникам хочу сьогодні сказати: у добру путь та успіхів у роботі!..»

 

«У новому приміщенні буде комфортно не тільки поштарям, а й всім нашим містянам, – долучається до загальних віншувань секретар Глухівської міськради Олена Демішева. – Враховуючи динамічний стиль сумського керівництва «Укрпошти», величезну турботу й повагу до своїх працівників та містян, упевнена: процвітання «Укрпошті» на наших теренах гарантоване. Тим більше, що це дійсно народна – близька до людей і дуже демократична у цінах – служба з надання послуг. Вітаю і дякую за подію сумське і всеукраїнське керівництво «Укрпошти» від імені усіх глухівчан!»

IMG_9673 (3)
А перед тим як перерізати урочисту стрічку, слово надають ветеранам поштової справи. Від їх імені виступає Марія Котова – колишній начальник цеху обслуговування споживачів: «Хочу моїх колег-поштарів привітати зі святом – листонош, операторів, начальників відділень зв’язку – побажати здоров’я й наснаги, пропрацювавши більш ніж 40 років у галузі, я знаю, наскільки важка і відповідальна наша праця… Ну, і звісно, щоб у оновленому ошатному приміщенні ви були тільки з прибутками!»

 

Право перерізати традиційну урочисту стрічку надали керівникові Сумської дирекції, представникам місцевої влади та ветеранів. Тареля з блакитними стрічечками пішла в музей поштової справи, а відвідувачі зайшли в ошатне приміщення пошти… Відтак, зручний і в усіх сенсах комфортний операційний поштовий зал, робочі місця для 4 операторів та 16 листонош. (Всього ж у цьому колективі працює 32 співробітниці. Так-так, усі – жіночки). Наразі глухівська пошта надає увесь спектр послуг, зокрема: прийом та оплату переказів – термінових та з смс-повідомленнями, продаж знаків поштової оплати (марок, конвертів), авіаквитків та квитків на залізничні потяги, товарів широкого споживання, прийом всіх видів платежів, пересилання поштових відправлень тощо. Другий рік поспіль це поштове відділення очолює Тетяна Воробйова. Сподіваємось, комфортні умови праці у новому приміщенні спонукатимуть працівників до нових звершень, виконання поставлених планів, збільшення обсягів продажу і колектив ВПЗ Глухів вийде в лідери серед поштовиків області.