Увага, конкурс!

Миколаївська дирекція державного підприємства «Укрпошта» оголосила конкурс на кращого листоношу та оператора поштового зв‘язку міста Миколаєва. Особливість даного конкурсу полягає в тому, що кращий працівник поштового відділення буде визначений жителями та гостями обласного центру – споживачами наших послуг. Своє ставлення до листоноші та оператора (особисті та професійні якості, відгук про їх роботу) можна висловити, відправивши повідомлення на сторінку в соціальній мережі «Facebook» під назвою «Николаевская дирекция УГППС «Укрпочта» Государственная организация», написавши листа і відправивши його в конверті за адресою: Миколаївська дирекція УДППЗ «Укрпошта», вул. Новозаводська, 1, м. Миколаїв, 54018 (з поміткою «На конкурс»), зателефонувавши за номером 21-91-80, залишивши відповідний запис у Книзі пропозицій, заяв і скарг у любому поштовому відділенні міста Миколаєва, передавши письмовий відгук через працівника поштового відділення.

 

Відгуки споживачів послуг приймаються до 19 грудня 2015 року. Після цього вони будуть опрацьовані компетентним журі. Переможцем стане той поштовик, який отримає більшу кількість позитивних відгуків клієнтів. Крім цього, пам‘ятними призами будуть відзначені три споживача, які надішлють найбільш цікаві відгуки. Підведення підсумків конкурсу відбудеться напередодні Новорічних свят.

 

Інформація про хід Конкурсу, переможців і клієнтів, які одержать пам’ятні призи, буде розміщуватися в Інтернет-ресурсах і соціальних мережах, корпоративному веб-порталі «Укрпошти», газеті «Поштовий вісник», місцевих засобах масової інформації.