В Укрпошті призначили нового HR-директора

Бушіна Лілія Олександрівна була призначена на позицію заступника генерального директора з персоналу ПАТ «Укрпошта».Працює у сфері управління персоналом вже понад 17 років. Серед компаній, де Лілія очолювала HR-напрямок – Tetra Pak Ukraine, Weatherford Ukraine, Метінвест, Creative Group.


У лютому 2015 року долучилась до команди міністра Айвараса Абромавичуса і протягом двох років брала участь у реформуванні Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, де успішно впровадила зміни на посаді директора департаменту персоналу.


Здобула вищу освіту в Університеті у 2003 році у Національному університеті фізичного виховання та спорту. Навчалась у школі організаційного коучингу Візбаденської академії (Німеччина).


В Укрпошті розпочала роботу у листопаді 2016 року на посаді директора департаменту зарплат та кадрової політики. На позиції заступника генерального директора з персоналу Лілія розвиватиме HR-процеси у регіональних дирекціях, відповідатиме за вдосконалення рекрутингу, навчання та розвитку персоналу, а також працюватиме над підвищенням ефективності роботи та впровадженням змін у процесах оплати праці і мотивації працівників.