В Харківській дирекції відбулось спецпогашення конверту з оригінальною маркою «150 років Земській пошті у Харківській губернії»

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

29 квітня в приміщенні 52 відділення поштового зв’язку м. Харкова відбулась урочиста церемонії спецпогашення маркованого конверту «150 років Земській пошті у Харківській губернії».

 

Перші відбитки спеціального штемпеля та свої підписи на конверті залишили директор Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Віталійович Мурашов, голова Харківської обласної організації філателістів Віталій Григорович Кацман, начальник управління транспортної інфраструктури і зв’язку Харківської обласної державної адміністрації Володимир Васильович Наконечний та голова профільної комісії Харківської обласної ради В’ячеслав Васильович Чигринов.

 

Поштовий конверт з оригінальною маркою «150 років Земській пошті у Харківській губернії» виготовлено тиражем 400 000 тисяч примірників. Дизайн конверту розробила художниця Тетяна Нестерова, зобразивши на конверті будівлю Земської управи та печатку, напис: «150 років Земській пошті у Харківській губернії».

 

«Приємно відзначити, що Харків займає не останнє місце на філателістичній карті України, підтвердження тому сьогоднішній захід. Випуск маркованого конверта «150 років Земській пошті у Харківській губернії» – це данина поваги до славної історії міста, його жителів, архітектури. Впевнений, що конверт, який ми сьогодні погасили, посяде гідне місце в колекціях жителів Слобожанщини і в колекціях філателістів всієї України», – зазначив директор Харківської дирекції Олег Мурашов.

 

Ідея створення маркованого конверту до славної дати в історії Харківського регіону належить голові Харківської обласної організації філателістів, автору книги «Земська пошта Харківської губернії 1868 – 1918р.» Віталію Григоровичу Кацману. «Я майже 20 років збирав і вивчав Земські матеріали повітів цієї великої губернії. Провів дуже багато часу в різних музеях, архівах, щоб знайти історичні документи про заклади Земської пошти, підтвердження тому є випуск моєї книги. Мені дуже приємно, що «Укрпошта» підтримала ідею створення конверту. І завдяки нашим спільним зусиллям тисячі конвертів розійдуться по всій країні та залишать незабутні враження у споживачів поштових послуг та поціновувачів мистецтва поштової мініатюри», – зауважив Віталій Кацман.

 

Після церемонії спецпогашення кожен бажаючий мав змогу придбати маркований конверт і зробити на ньому спецпогашення на згадку.