В Харківській дирекції відбулось спецпогашення конверту з оригінальною маркою «День незалежності України»

DSC_0495

23 серпня в приміщенні 52 відділення поштового зв’язку м. Харкова відбулась урочиста церемонія спецпогашення маркованого конверту «День незалежності України». Перші відбитки спеціального штемпеля та свої підписи на конверті залишили директор Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Віталійович Мурашов, голова Харківської обласної організації профспілки Едуард Михайлович Альперович.

 

Поштовий конверт з оригінальною маркою «День незалежності України» виготовлено тиражем 400 000 тисяч примірників. Дизайн розробила художниця Ольга Верменич, зобразивши на ньому квіткову композицію у вигляді віночка та напис: «День незалежності України». На марці – композиційне зображення карти та прапора України.

 
????????????????????????????????????

«Укрпошта постійно випускає та реалізує знаки поштової оплати, філателістичну продукцію, які традиційно відображають важливі події, красу і велич нашої держави, патріотичної спрямованістю відзначається також тематичний конверт до 25-річчя незалежності України.  Впевнений, що конверт, який ми сьогодні погасили, посяде гідне місце в колекціях жителів Слобожанщини і в колекціях філателістів всієї України», – зазначив директор Харківської дирекції Олег Мурашов.

 

Після церемонії спецпогашення кожен бажаючий мав змогу  придбати маркований конверт і зробити на ньому відбиток спеціального штампу на згадку.

 

Окрім конверту, поштовики презентували харків’янам філокартичну виставку, присвячену 25–річчю незалежності України, під назвою «Моя Україна – вільна і незалежна». Увазі відвідувачів представлені листівки з власних колекцій посткросерів Харківщини. Головними експонатами виставки є репринтні видання ретро-листівок із зображенням старовинного Харкова, зіставлені з видами сучасного Харкова. Чудовим доповненням виставки є символічна «маршрутна карта», на якій зображено відстань від Харкова до інших обласних центрів. Для кожної точки маршруту підготовлена листівка із зображенням відомої будівлі регіону.