Велике прибирання

IMG_20160415_111603

Одеські поштовики взяли активну участь в акції «За чисте довкілля», що відбулася у минулий вихідний. Висадили десятки дерев, кущів, упорядкували території, газони, клумби тощо.

 

Незважаючи на те, що в центральному офісі Одеської дирекції УДППЗ “Укрпошта”, завжди велика увага приділяється чистоті й порядку, робота все-таки знайшлася для всіх. Це, як у гарних домогосподарок, які стверджують, що у хаті ніколи всю роботу не переробиш. У дворі управління Одеської дирекції пофарбували дерева, у приміщеннях відділів мили вікна, оновили розмітку на парковці перед Поштамтом…

 
DSCN2458

У радянські часи цей день назвали б святом праці, – прокоментувала суботник завідуюча господарською групою Поштамту-ЦПЗ № 1 Анжела Гончарук. – Нині я б не сказала, що це свято, але все намічене виконали, і розійшлися задоволені, адже для пошти старалися, а значить і для кожного з нас.

 

В Ізмаїлі головна увага на території будівлі управління ЦПЗ № 5 була приділена зеленим насадженням. Висадили 40 кущів троянд. На клумбах уже цвітуть нарциси, червоніють тюльпани. А ще тут є і дерева японської троянди, виноградник. Особиста гордість ізмаїльчан – виноград. Восени він радує поштовиків гарним урожаєм. Але для цього потрібно за ним добре доглядати. Нині кущі виноградника підрізали за всіма правилами агротехніки, адже на пошті працює чимало добрих виноградарів з певним досвідом. Якби проводився конкурс на краще озеленення серед поштових служб, ізмаїльчани цілком могли б претендувати на перше місце. У всякому разі, серед міських служб пошту не раз відзначали у плані порядку й охайності.

 

Помітно покращав двір офісу ЦПЗ № 3 (смт Сарата). Тут скопали клумби, підрізали чагарники. В Котовську висадиди 130 кущів, 15 дерев, навели порядок на прилеглій території ВПЗ.

 

Велике прибирання в День довкілля відбулося практично у всіх ЦПЗ. У такий спосіб поштовики перед Великоднем навели у своїх приміщеннях та прилеглих територіях порядок.