Весняний «Ярмарок вакансій»

Ярмарок вакансій – це унікальна можливість пошуку роботи та прямого спілкування з роботодавцем. В індивідуальній бесіді здобувач має можливість отримати відповіді на всі свої запитання. Такі заходи важливі і зі стратегічної точки зору. Найчастіше метою роботодавців є не тільки закриття гарячих вакансій, але й рішення завдань формування бази даних кадрового резерву підприємства. Для людей, що шукають роботу, цінність таких заходів важко переоцінити: знайомство з представниками роботодавців, оцінка ринку праці, можливість не тільки презентувати себе на відкриті вакансії, але і залишити резюме на перспективу – ось лише малі можливості таких зустрічей.

 

7 квітня в приміщенні операційної зали Черкаського Поштамту фахівці служби зайнятості провели ярмарок вакансій. Шукачам були запропоновані посади:

 

• оператор цеху обробки пошти;
• листоноша (поштар);
• оператор поштового зв’язку.

 

Присутні уважно вислухали начальника центру з питань праці та персоналу Черкаської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Курятник Олену Володимирівну, яка розповіла про престижність роботи в Укрпошті, широкі можливості для кар’єрного зростання та відповіла на всі питання учасників та гостей Ярмарку. Не меншу цікавість було приділено і характеристикам кожної з вакансій, які надавалися керівниками відділів, які мають потребу у фахівцях. Зустріч була конструктивною та плідною.

 

У наш час важливо не згаяти свої можливості. Участь з максимальною віддачею в ярмарках вакансій значно підвищує продуктивність пошуку нової роботи для шукаючих осіб та підбір фахівців з необхідним рівнем кваліфікації та знаннями – для роботодавців. Такі заходи завжди взаємовигідні. Те, що підприємство знайшло нових працівників, а люди, що підшукують собі місце роботи, змогли працевлаштуватися, в черговий раз показали доцільність проведення подібних заходів.