Вічний вогонь нашої пам`яті

Віднедавна травень місяць поповнився ще однією не менш зворушливою датою, 8-го травня відтепер відзначається День пам’яті і примирення, з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.

 

Цього дня як і 9-го травня в кожному навіть найменшому, містечку біля вічного вогню збираються ветерани, а також ті, хто прийшли вшанувати пам’ять загиблих, покласти квіти, згадати героїв і захисників, вшанувати їх хвилиною мовчання і в черговий раз сказати «Дякую» за мирне життя дітей та онуків.

 

З нагоди 70-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні Полтавська дирекція УДППЗ «Укрпошта» та обласна організація профспілки поштовиків завітали на гостину до родин ветеранів Великої війни та учасників бойових дій, які нажаль за станом здоров’я, не мали змоги самостійно завітати на зустріч у стіни рідного підприємства. Зі словами вдячності звернулись працівники дирекції до ветеранів, побажали їм міцного здоров’я, уваги, любові і поваги, бадьорості і довгих-довгих років життя та залишили подарунки.


 

В рамках он-лайн конференції, яка проводилась у всіх філіалах УДППЗ «Укрпошта» на чолі з в.о. генерального директора Ткачуком І.В. та об’єднала цього величного дня всю Україну, обмінятись привітаннями та побажаннями мали змогу ветерани Великої війни та воїни афганці, які завітали до зали ПД УДППЗ «Укрпошта». По завершенню відео конференції, в теплому колі дружнього колективу ветерани згадували ті страшні, але дякувати Богу пережиті дні, та з гордістю розповідали про відчуття безмежної радості довгоочікуваної перемоги. Присутні подякували та доземно вклонились героям за мирне небо, а запрошені в свою чергу відповідали вдячністю за щиру та теплу зустріч.

 

У день пам’яті та примирення, з нагоди 70-річниці Великої перемоги на знак нескінченної вдячності, поваги до їх самовідданості, стійкості та героїзму директор ПД УДППЗ «Укрпошта» М.В. Хоменко вручив ветеранам квіти та подарунки.

 

Працівники ПД УДППЗ «Укрпошта» та інших 3 Центрів поштового зв’язку цього дня взяли участь в урочистих мітингах та покладанні квітів до меморіалу Солдатської слави – вічного вогню.