Від Миколая до Різдва

Найцікавіше свято для дітей та дорослих стукає до усіх у двері! Вважається, що усім діткам, які цілий рік поводили себе чемно, Чудотворець Миколай принесе цікаві подарунки та солодощі.

 

Але не всім у цей святковий день щастить отримати гостинець. Є діти, які залишилися без батьківської опіки та проживають у дитячих будинках і сиротинцях, проте кожен з них також надіється на чудо в ніч з 18 на 19 грудня.

 

З нагоди свята Святого Миколая, 18 грудня завітали до діток Тернопільського обласного спеціалізованого дитячого будинку, під керівництвом директора Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Василя Івановича Юрчишина, працівники Тернопільської дирекції УДППЗ “Укрпошта” та подарували дарунки вихованцям.

 

Діти-сироти дарували гостям усмішки, зачитали віршики, проспівали пісеньки, а їхні щирі оченята сяяли від щастя та чуда…

 

«Щиро вітаю Вас зі святом Святого Миколая. Бажаю Вам здійснення усіх найзаповітніших мрій. Нехай тепло і Господня ласка не покидає Вас ніколи, а Святий Миколай приносить тільки бажані подарунки. Будьте здорові та щасливі!», – додав Василь Юрчишин.