Віддана своїй справі

З початком Нового року, завітали й гарні новини: на урядову гарячу лінію надійшло звернення від пенсіонера, мешканця Малої Нехворощі, в якій Петро Миколайович Кошляк висловлює слова подяки начальнику відділення поштового зв’язку с. Мала Нехвороща Кудік Людмилі Миколаївні за віддану працю та бездоганне виконання службових обов’язків.

 

Свою роботу на пошті Людмила Миколаївна розпочала в липні 2007 року, прийшовши працювати начальником ВПЗ Мала Нехвороща та з перших днів проявила свій бойовий характер. Не дивлячись на те, що ВПЗ зовсім не велике та й працює Людмила Миколаївна там удвох із листоношею, у минулому 2014 році в рейтингу доходів воно посіло 3 місце з 16 відділень Машівського району. На досягнутому завзята керівниця не збиралась зупинятись, та завдалася ціллю знайти спонсорів, які допоможуть відремонтувати приміщення ВПЗ. Результат не забарився: ремонт проводиться за рахунок ТОВ «Фармко».

 

Поєднуючи в собі жіночність і рішучість, лагідність і терпіння, Кулік Л.М. вміло використовує свій професійних досвід у спілкуванні зі споживачами. Працюючи за сумісництвом листоношею, і в дощ, і в хуртовини несе новини до кожної домівки, отримуючи вдячність від односельчан.

 

Як каже сама Людмила Кудік: «Жити в рідному селі, мати улюблену роботу, відчувати себе потрібною – це велика радість. Тепер пошта для мене – це не просто реалізація марок, конвертів чи скажімо передплата періодичних видань, а щось дещо об’ємніше та важливіше…».

 

Колеги та односельчани поважають Людмилу Миколаївну за людяність, щирість, працелюбність та ініціативність.

 

Полтавська дирекція пишається завзятістю Людмили, зичить невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай людська шана буде подякою за плідну працю, а результати роботи – прикладом для наслідування.