Відкриття дільниці «Кур’єрська доставка» міста Дніпропетровська

????????????????????????????????????

24 травня 2016 року відбулось урочисте відкриття дільниці «Кур’єрська доставка» міста Дніпропетровська. За символічною стрічкою дніпропетровців зустріли приємні несподівані сюрпризи, адже дільниця «Кур’єрська доставка» забезпечує якісне та швидке обслуговування всіх мешканців та гостей міста.

 

Поштовики та відвідувачі можуть пишатися дільницею «Кур’єрська доставка», яка отримала новий естетичний та привабливий вигляд. Було проведено поточний ремонт будівлі дільниці, в ході якого улаштоване нове освітлення, виконано оздоблення стін та підлоги, монтаж металевих дверей, інші. На сьогоднішній день дільниця повністю відповідає вимогам корпоративного стилю, тут комфортно працювати співробітникам, а також створені зручні умови для надання якісного сервісу кур’єрської доставки споживачам.

 

Дільниця «Кур’єрська доставка» в м. Дніпропетровськ є однією з важливих складових ланки успішної роботи Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Активними користувачами сучасних послуг кур’єрської доставки є не тільки фізичні особи, а і підприємства, організації та установи. Серед них є постійні споживачі, які вже давно користуються даною послугою та їх вибір залишається незмінним завдяки старанням всіх співробітників Укрпошти, які добре знають свою відповідальну місію.

 
????????????????????????????????????

На свято завітали мешканці міста, працівники поштового зв’язку, та постійні клієнти, які про відкриття дільниці знали заздалегідь і з нетерпінням чекали цієї урочистої миті, щоб відчути святковий настрій та першими оцінити нове приміщення дільниці «Кур’єрська доставка», скориставшись послугами.

 

Почесні гості свята – директор з персоналу українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Олена Нікольська та директор Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Ваграм Гулян висловили щиру вдячність колективу дільниці «Кур’єрська доставка» за успішну роботу – це результат самовідданої і важкої праці працівників поштового зв’язку та злагодженої роботи всього колективу.

 

Почесною грамотою за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі досягнення в роботі від імені директора Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Гуляна В.Г. була нагороджена оператор дільниці «Кур’єрська доставка» Зуєва Марина Володимирівна, яка вже 18 років працює в галузі поштового зв’язку.

 

Ремонт дільниці Кур’єрської доставки в Дніпропетровську – це тільки початок! В планах Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» оновлення існуючих відділень поштового зв’язку за для задоволення потреб споживачів в отриманні якісних послуг поштового зв’язку.