Відкриття нового відділення поштового зв’язку у Глибочку

????????????????????????????????????

Хтось 1 вересня йде до школи, а жителі села Глибочок та Глибочянське, ЦПЗ №5 Гайсин, до нового відділення поштового зв’язку. Пошта тут була і раніше, але до цього вона працювала як точка присутності. Однак завдяки небайдужим людям ситуація змінилась, і у Глибочку з’явилось повноцінне відділення, де понад 1134 мешканців обслуговуватиме начальник ВПЗ та дві листоноші.

 

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Леонід Лобань, депутат обласної ради Геннадій Мазур, голова районної ради Людмила Скапровська, депутат районної ради Володимир Пересунько, заступник директора Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Анатолій Гонковський, начальник Гайсинського Центру поштового зв’язку Любов Буновська, Глибочанський сільський голова Валентина Горбань та директор ПОП «Зоря» Сергій Тирса.

 
????????????????????????????????????

Буновська Любов Миколаївна щиро подякувала спонсорам за допомогу та зазначила: «Відкриття відділення чекало багато людей. Тому хочу висловити щиру вдячність всім хто допоміг у ремонті відділення, тим, хто повсякчас дбає про сільських жителів. Відкриття відділень за підтримки органів влади є гарним прикладом для подальшої взаємодії».

 

Для пошти сільська рада виділила приміщення у Будинку культури. Тут вдалось провести ряд внутрішніх робіт: оновлено внутрішні стіни, стелю та підлогу, замінено вікна та двері, а також встановлено нову систему опалення. Також відділення оснащене новими меблями. Завдяки продуктивній роботі створені прекрасні умови праці для працівників пошти та комфортні умови обслуговування користувачів поштових послуг. Крім того, для підвищення динамічності та мобільності листонош, вони отримали нові велосипеди від Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Це вже третє відділення, в якому вдається зробити ремонт за підтримки меценатів, раніше було відкрито такі відділення у Губнику та Ладижині. Любов Миколаївна висловила надію на подальшу плідну співпрацю з представниками влади.