Відкриття нового відділення поштового зв’язку

IMG_6419

Бажаним та очікуваним для жителів м.Вінниця стало відкриття нового відділення поштового зв’язку у приміщенні адміністративної будівлі, яку в народі називають «Книжка». Працівниками Укрпошти було проаналізовано мережу відділень та визначено, що саме цей район потребує додаткового робочого місця, адже тут знаходиться безліч установ, які будуть обслуговуватись у відділенні, а їх працівники матимуть змогу скористатись послугами національного оператора поштового зв’язку навіть в обідню перерву, оскільки для зручності споживачів поштових послуг ВПЗ працюватиме без перерви на обід.

 

Близько 50 поштових послуг надаватимуть два робочих місця. Крім цього, нове відділення стало учасником пілотного проекту Укрпошти, що має зробити послуги державних реєстраторів ще доступнішими для громадян. Тут створено робочі місця та залучено фахівців, що будуть здійснювати державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та реєстрацію речових прав на нерухоме майно, а також надавати кваліфіковані консультації в даній сфері.

 

IMG_6356

У відкритті нового відділення взяли участь Народний депутат України Ткачук Геннадій Віталійович, в.о. директора Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Корнєєв Ігор Юлійович, працівники відділення зв’язку та жителі м.Вінниця.

 

– Відкриття нових поштових відділень є важливим напрямком у роботі Укрпошти, що допомагає підвищувати прибутковість підприємства, а тому зростають надходження до державного бюджету. Окрім цього створюються нові робочі місця, що підвищує рівень життя населення, – зазначив під час відкриття відділення Геннадій Віталійович Ткачук.

 

Корнєєв Ігор Юлійович подякував за активну підтримку народному депутату України Ткачуку Геннадію Віталійовичу, органам місцевої влади та співробітникам Вінницької дирекції, спільна взаємодія яких приносить позитивні результати для суспільства, сприяє розвитку поштової галузі. Також висловив надію на продовження продуктивної співпраці.

 

З метою забезпечення жителів Вінничини якісними послугами поштового зв’язку планується подальше розширення поштової мережі та збільшення кількості об’єктів поштового зв’язку.