Відкриття оновленого відділення поштового зв’язку

12 вересня 20144р. відбулося урочисте відкриття оновленого відділення поштового зв’язку №8 м. Тернопіль після капітального ремонту, яке сьогодні стало сучасним та комфортним для жителів цього мікрорайону та гостей міста.

 

Це поштове відділення охоплює майже 5190 будинків та понад 250 підприємств різних форм власності.

 

У відділенні працюють 7 листонош та 6 операторів, які щоденно надають близько 50 видів послуг – як універсальних, так і інших комерційних послуг.

 

Щомісяця в цьому відділенні приймається до пересилання понад 12 000 листів та бандеролей, 190 посилок, 70 переказів. У середньому за місяць доставляється майже 24 000 одиниць письмової кореспонденції, 20 посилок, 195 переказів, понад 14 тисяч примірників періодичних друкованих видань. На листонош чекають понад 1480 пенсіонерів та одержувачів соціальної допомоги.

 

У цьому відділені представлені найцінніші мініатюри підприємства – це різноманітна філателістична та сувенірна продукція. І саме в цьому відділенні створене спеціалізоване робоче місце з реалізації філателістичної продукції та для обслуговування 107 власників філателістичних абонементів.

 

В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь начальник Управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський, голова Тернопільської обласної організації Асоціації філателістів України, почесний філателіст АсФУ –Валерій Матвєєв, директор Тернопільської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку Василь Юрчишин, працівники дирекції, мешканці та гості міста, місцеві ЗМІ.

 

Почесне право урочистого перерізання стрічки було надано Ігору Мединському та Василю Юрчишину. За доброю українською традицією, отець Василь здійснив обряд освячення приміщення!

 

Якісне надання поштових послуг фаховим колективом зможе зміцнити імідж пошти та задовольнити найвибагливішого споживача. Адже ця важлива соціальна справа зроблена заради благополуччя і комфорту громадян. Клієнтоорієнтований підхід – конкурентна перевага компанії.