Відкриття оновленого ВПЗ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нещодавно, в селі Роза Бердянського району Запорізької області, відбулося відкриття оновленого відділення поштового зв’язку. Відділенню понад 20 років. Знаходилось воно у недобудованому гуртожитку на окраїні села. З часом стало непридатним, навіть аварійним. Начальник відділення Таран Олена Вікторівна зі страхом чекала зиму, бо доводилося мерзнути в холодному приміщенні, навіть у керівництва ЦПЗ №2 м.Бердянськ була думка про його закриття. То ж начальник центру Микола Іванович Стовбун звернувся до мера міста Бердянськ Бакая Олексія Анатолійовича та Нововасилівського сільського голови Кулаги Анатолія Миколайовича з пропозицією відремонтувати відділення. Завдяки їх спільним зусиллям та злагодженій праці стали можливими реконструкція та ремонт нового приміщення у центрі села.

 

Мешканці села Роза з нетерпінням чекали на відкриття оновленого відділення. І ось 2 липня вони зустрічали гостей з піснями та короваєм, висловлювали подяку та навіть власні вірші читали.

 

У церемонії відкриття взяли участь в.о. директора Запорізької дирекції УДППЗ „Укрпошта” Олег Дорофеєв, начальник центру ЦПЗ №2 м. Бердянськ Микола Стовбун, мер міста Олексій Бакай та депутат Бердянської міської ради Валерій Синєок.

 

Символічну червону стрічку перерізали Олег Дорофеєв та Олексій Бакай, запросивши на довгоочікуване новосілля до відділення гостей та місцевих споживачів поштових послуг.

 

Сьогодні клієнти поштового відділення мають нагоду в комфортних умовах відправляти або отримувати листи, посилки, поштові перекази, сплачувати комунальні послуги, здійснювати передплату на періодичні видання, придбати товари широкого вжитку, тощо.

 

Сподіваємося, що новосілля додасть начальнику відділення Олені Таран сили й наснаги на подальшу плідну та ефективну роботу.