Відповідальні, мобільні, зорієнтовані на людей

IMG_3498 IMG_3521 IMG_3587 IMG_3614 IMG_3630

9 жовтня працівники Сумської дирекції урочисто відзначили своє професійне свято – Всесвітній день пошти

 

В означений день і час в концертній залі Палацу культури «Хімік», у дружній теплій атмосфері, зібрався колектив сумських поштовиків, щоб відзначити своє професійне свято. Було велелюдно й гамірно: поштовики і, насамперед, передовики поштового підприємства, керівництво Сумської дирекції, обласної ради профспілок, ветерани, очільники області й інші поважні гості. А оскільки переважну більшість колективу поштовиків складає жіноцтво, то й парадна зала радше нагадувала квітник: гарні зачіски, святкові сукні, усміхнені обличчя…

 

Урочисту частину, що передувала концертній програмі, відкрив керівник Сумської дирекції «Укрпошти» Микола Скомороха:

 

– Радий вітати усю нашу дружню спільноту із Всесвітнім днем пошти! Нинішнє покоління гордо й високо несе ім’я «поштовиків». Адже кожен поштар на своїх плечах, у легендарній місткій сумці листоноші несе добрі звістки – за вказаною адресою доставляє їх і в гамірні мегаполіси, і в сільську глибинку, до найвіддаленішої вулички чи хутора. Цей рік ми завершуємо із хорошими здобутками: нам вдалося утричі мінімізувати виробничі витрати, а результати продуктивності праці наростити майже у сім разів. Упевнений, цю позитивну динаміку ми збережемо й навіть примножимо. А ще, так само невпинно, будемо працювати над підвищенням якості й розширенням пропозицій поштових послуг.

 

Від імені Сумської дирекції і від себе особисто дякую за ваш невтомний, самовідданий і такий важливий для всіє людської спільноти труд, за ті хороші результати, яких ми досягли спільно, та за даровану надію щодо майбутніх звершень.

 

Привітати поштовиків зі святом прийшла голова Сумської обласної ради професійних спілок – голова профспілки працівників зв’язку Тетяна Євдокимова.

 

– Сьогодні у нас свято – зібралася наша велика поштова родина! – зауважила у своєму виступі Т. Євдокимова. – Сьогодні у цій залі – найкращі, найпрацьовитіші представники достойної, шанобливої, мирної професії поштовика. Окремо хочу привітати присутніх тут ветеранів. Шановні, вам оплески й доземний уклін від усіх нас! Навіть у найскрутніші часи ви не полишали поштової справи, розвивали її, вкладали часточку своєї душі, високо тримали «марку» професійності, уважного ставлення до клієнтів. Бажаю усім поштовикам сил, мирного неба, сонця, вдячності людської, теплих усмішок, а в сім’ях – здоров’я, надії й кохання! І наостанок: міцною і надійною Укрпошта завжди була, є і завжди буде! і то – завдяки вам, професіонали поштової справи!

 

На урочистості до поштовиків завітав голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко. Очільник області вручив Грамоти «за відмінні успіхи в роботі, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток поштової галузі» начальнику відділу організації праці і заробітної плати Сумської дирекції Аллі Мухіній, начальнику ЦОС № 8 м. Ромни Петрові Кривогузу. У своєму виступі Микола Клочко, зокрема, зазначив, що поштар, листоноша, виконують важливу соціальну функцію. І саме його кожного дня, із року в рік, чекає уся сільська глибинка. «Знаєте, – відзначив М.Клочко – ми живемо у непрості часи реформувань. Втім, навіть за умов жорсткої економії, оптимізації, впроваджуваних на державному рівні, я – як очільник області – завжди казав і кажу: відділення поштового зв’язку будуть потрібні завжди. Це стосується і села, і міських мікрорайонів. І на цьому економити не варто!».

 

Святковий концерт, підготовлений артистами Палацу культури сумських хіміків, тривав. І «золотий дощ» із грамот, подяк, цінних подарунків за сумлінну роботу, ініціативу, відданість поштовій справі сумських поштарів не вщухав…

 

Привітати поштовиків на церемонію нагородження прийшли багаторічні ділові партнери Укрпошти – начальник Сумської філії ВАТ «Ощадбанк» Олег Радченко, керівник головного управління Пенсійного фонду України в області Тетяна Зленко, директор обласної дирекції ПАТ «Страхова компанія «Універсальна» Олексій Вакуленко. Після виголошених зі сцени вітальних адрес поважні гості вручили грамоти й цінні подарунки кращим з кращих працівників Сумської дирекції поштовиків.

 

Усього ж до Дня професійного свята почесні відзнаки отримали більш як півсотні працівників Сумської дирекції Укрпошти. Серед них і Ольга Потапова, начальник поштамту-ЦОС № 4, котра отримала Грамоту від Генеральної дирекції Укрпошти.

 

З добрим повчальним словом до колег звернулися ветерани праці – заслужений працівник зв’язку Лідія Тимофіївна Василенко, Григорій Максимович Буденний та Віра Петрівна Дудар, котрі багато років поспіль працювали на сумському поштовому підприємстві, розбудовуючи його для прийдешніх поколінь.

 

Поштовики – це не тільки професія, це ще й особлива місія комунікувати людей, робити цей світ щирішим і благороднішим. Поштовиків об’єднує незмінна любов до своєї справи, вимогливість і відповідальність, самовіддана праця, невичерпний оптимізм та життєлюбність.