Відстань – не перешкода

Travel options

На календарі листопад, а це означає, що зовсім скоро розпочнуться Новорічні та Різдвяні свята, зустрічати які більшість звикла за склавшимися традиціями. Це зустрічі в родинному колі, коли вся сім’я хто б де не був у Новорічну ніч неодмінно збираються разом за святковим столом, і компанії друзів, яких розділяють кілометри вважають за необхідне об’єднатись для зустрічі Нового року і просто любителі подорожувати та зустрічати кожний Новий рік в новому місті або новій державі, але існує дещо спільне, що їх об’єднує. Що це? Це – питання придбання квитків для подорожі, вирішити яке допоможе державне підприємство «Укрпошта» завдяки послузі «Електронний квиток».

 

«Електронний квиток» – це повноцінний перевізний документ. Завдяки QR-коду який містить електронний посадочний документ, в електронній базі даних зберігається вся необхідна інформація про пасажира. Перевагами послуги Е-квиток, є придбання необхідного квитка не виходячи з дому чи офісу на сайті підприємства, через кур’єра або листоношу та безпосередньо на найближчому відділенні Укрпошти. Найбільшим попитом послуга користується в жителів населених пунктів, де відсутні залізничні та авіакаси, адже мешканці мають можливість зекономити власний час та кошти придбавши квитки у відділенні поштового зв’язку. В місті хоча й інфраструктура більш розвинена та й вибір серед підприємств, що надають аналогічні послуги ширший, той хто хоча б раз скористався цим сервісом від Укрпошти стає постійним її клієнтом.

 

Звичайно існують люди, які навіть не здогадуються про весь перелік послуг, що на сьогодні пропонує «Укрпошта», серед таких людей і пані Олена, яка одного дня завітала на одне з міських ВПЗ, щоб надіслати донці, котра навчається іншому місті, грошовий переказ, а однією з додаткових послуг після завершення обслуговування стала послуга Електронний квиток, що зацікавила жінку своєю актуальністю для неї та доньки. З того дня, розповідає, пані Олена, я спокійна і впевнена, що на передодні канікул, вихідних чи то святкових днів моїй донці не потрібно буде витрачати час стоячи в чергах на вокзалі, а мені хвилюватись за те чи вистачить донці місця, бо відтепер вона просто придбає необхідний квиток у найближчому до її університету відділенні «Укрпошти».

 
Буфер обмена02

Як начальники ЦПЗ та ЦВПЗ так і оператори й листоноші працюючи на соціально орієнтовано підприємстві докладають чимало зусиль, щоб донести інформацію до споживача та своєю роботою спростити життя своїх клієнтів. Не останнє місце в просуванні послуги та збільшенні задоволених клієнтів займає реклама у засобах масової інформації, якій дирекція приділяє неабияку увагу, налагоджуючи співпрацю з її представниками. Проводячи вже традиційні дні передплатника на яких часто присутній широкий загал, різної вікової групи, завжди наголошується на таких необхідних в повсякденному житті людини послугах серед яких і замовлення перевезення пасажирів.

 

Ті, хто хоча б один раз придбав електронний квиток для своєї подорожі чи то відрядження на «Укрпошті» – упевнився в зручності та надійності послуги, а значить став постійним клієнтом та порадив її рідним і знайомим.