Відтепер скористатись послугами поштового зв’язку в Харкові можна цілодобово

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Відтепер споживачам послуг поштового зв’язку Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» не потрібно турбуватися питанням «встигнути до закриття поштового відділення» – скористатись послугами національного оператора можливо в цілодобовому режимі в 52 відділенні поштового зв’язку (майдан Привокзальний, 2, м.Харків, 61052).

 

16 червня відбулось урочисте відкриття нічного залу відділення поштового зв’язку, який обладнано новими меблями та сучасною комп’ютерною технікою. Завдяки спільній турботі керівництва та профспілкової організації Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» створені прекрасні умови роботи для працівників пошти та забезпечено комфорт для споживачів під час отримання поштових послуг у нічному залі, який працює з 21.00 до 7.30 (технологічна перерва з 23.30 до 00.15). Зручне місце розташування 52-го відділення (біля Південного вокзалу) та цілодобовий режим роботи сприятиме максимальній доступності для споживачів послуг поштового зв’язку.

 

Право перерізати традиційну урочисту стрічку надали керівникові дирекції Олегу Мурашову, начальнику Поштамту-ЦПЗ №1 Володимиру Писаренку та партнеру підприємства Валерію Данюку.

 

«Відтепер харків’яни матимуть поштове відділення, де можна скористатися великим спектром послуг і в нічний час. За рахунок відкриття нових точок ми зможемо збільшити кількість клієнтів і повніше задовольнити їхні потреби в зручний час і в зручних місцях», – зазначив очільник Харківської дирекції Олег Мурашов.