Відтепер Укрпошта доставлятиме товари інтернет-магазину Lamoda

Укрпошта починає співпрацювати з інтернет-магазином Lamoda. Скориставшись доставкою національного поштового оператора, який має найбільшу мережу в Україні – понад 11 500 відділень, замовляти одяг і взуття на сайті Lamoda.ua зможуть жителі найвіддаленіших сіл України.
 
«Ми продовжуємо розширювати співпрацю з найбільшими інтернет-магазинами. Тепер клієнти Lamoda можуть обрати доставку товарів Укрпоштою. Ми пропонуємо доступні тарифи, покращуємо канали доставки, запустили нові зручні продукти та сервіси, як для покупців, так і для підприємців, що працюють в сегменті електронної комерції, та допомагаємо їм вийти на міжнародні ринки», – сказав в. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський.
 
logo-lamoda
 
За словами генерального директора Lamoda в Україні та Білорусі Катерини Мікули, доставка Укрпоштою – це, перш за все, можливість розширити географію і зробити Lamoda ближче для тих, хто живе в найвіддаленіших куточках нашої країни.
 
«Така співпраця піде на користь не тільки клієнтам, які отримають доступ до 1 500 брендів з усього світу. Це нові можливості й для учасників Lamoda Market. Доступні тарифи Укрпошти дозволяють нашим партнерам субсидувати безкоштовну доставку клієнтам Lamoda. Крім того, багато партнерів розглядають вихід на інші ринки, наприклад, за допомогою Lamoda.kz. Завдяки новим зниженим тарифам Укрпошти та KazPost, українські постачальники можуть здійснювати продаж в Казахстані, зберігаючи стоки в Україні», – зазначила Катерина Мікула, генеральний директор Lamoda в Україні та Білорусі.
 
Нагадуємо, що українським експортерам, що постійно відправляють товари до Казахстану, Укрпошта пропонує спеціальний тариф.
 
Щоб дізнатися детальніше про доставку в той чи інший населений пункт, досить ввести його назву в розділі «Умови доставки» на сайті Lamoda.ua або уточнити інформацію телефоном (044) 363-63-93.