Відтепер зареєструвати відправлення Укрпошта Експрес можна за 1 хвилину онлайн!

Зареєструвати відправлення онлайн та не витрачати час для оформлення документів у відділенні відтепер клієнти Укрпошти можуть через «Особистий кабінет» на сайті ukrposhta.ua.

 

Це вже звична послуга для користувачів послуг компаній експрес-доставки, й відтепер Укпрошта ні в чому не поступається за простотою оформлення.

 

Відправники отримуватимуть унікальний штрихкод, розраховану вартість відправлення за чинним тарифом та готовий супровідний документ у форматі PDF. Після цього можна, не виходячи з дому чи офісу, роздрукувати документ, наклеїти його на відправлення та швидко здати його у будь-якому з понад 1 800 відділень Укпрошти по всій країні, які надають послугу Укрпошта Експрес.

 

У відділенні не потрібно буде заповнювати документи вручну, оператор просто просканує штрихкод і отримає всі дані про відправлення без додаткових ручних операцій та прийме відправлення у доставку. У разі, якщо клієнт не має змоги роздрукувати супровідний документ, він може назвати номер зареєстрованого відправлення оператору, який роздрукує бланк прямо у відділенні.

 

Таке поліпшення особливо порадує клієнтів, які формують кілька відправлень відразу. Адже оператор, просканувавши лише один штрих-код, «підтягне» дані про всі відправлення в групі.

 

«Із повноцінним запуском функціоналу «Особистого кабінету» Укрпошти, ми економимо час та гроші наших клієнтів. Тепер вони, скориставшись послугою Укрпошта Експрес, можуть буквально за хвилину в особистому кабінеті на сайті Укрпошти зареєструвати відправлення, вдома чи в офісі роздрукувати документ та пришвидшено відправити його у відділенні. До цього ж, щоб заохотити наших клієнтів переходити на таку сучасну та ефективну модель обслуговування, ми пропонуємо знижку в 5% від вартості доставки для відправлень сформованих онлайн», – зазначив перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.

 
01 screen-1
 
02 screen-1