Відзначення кращих поштовиків Львівщини

DSCN8561фото 1

Сьогодні, у цей нелегкий для країни час, важливо зберегти колектив і показати, що державна структура здатна працювати ефективно. Проте, досягати високих результатів можливо лише за умови наполегливої праці та відданості своєму високому обов’язку керівників та працівників. Тож, у Львівській дирекції УДППЗ «Укрпошта» доброю традицією стало відзначення кращих працівників. Тому з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку сьогодні у актовому залі Львівської дирекції відбулися загальні збори трудового колективу та урочиста церемонія нагородження кращих працівників поштового зв’язку. У святковій та піднесеній атмосфері відзнаки та квіти під теплі оплески присутніх вручало керівництво Львівської пошти.

 

П’ятдесять працівників поштової галузі за сумлінну працю, вагомий внесок у роботу поштової справи, належне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм отримали нагороди від УДППЗ «Укрпошта» та очільника Львівської пошти Миколи Ростова. Зокрема, було вручено 2 Почесні грамоти з нагрудним знаком Почесна відзнака УДППЗ «Укрпошта», 42 грамоти та 6 подяк Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Бажаємо усім працівникам радіо, телебачення та зв’язку творчого натхнення, успіхів у всіх починаннях, здоров’я, родинного тепла, миру та злагоди! Нехай результат лише примножується!