Відзначення працівників


DSCN0218

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

 
DSCN0203

З нагоди Дня Конституції України, в Тернопільській дирекції УДППЗ “Укрпошта” 27 червня, під час урочистих зборів, відзначили кращих працівників, які протягом багатьох років сумлінно виконували поставлені перед підприємством завдання.

 

Насамкінець заходу, директор Тернопільської дирекції УДППЗ “Укрпошта” Василь Юрчишин побажав всім присутнім та усьому колективу міцного здоров’я, миру, щастя, добра, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього. Тож нехай це свято додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та громади міста.