Відзначили День працівників радіо, телебачення та зв’язку!

16 листопада з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку у Вінницькій дирекції відбулось урочисте зібрання. У залі зустрілись поштовики з різних куточків області, щоб привітати один одного із цією радісною подією.

 
IMG_0140_1IMG_0102_1

На сьогодні поштова служба є невід’ємною складовою Вінничини та держави в цілому. Тому з вітаннями з нагоди професійного свята до поштовиків завітали представники обласної державної адміністрації. Саме від них 12 поштовиків Вінницької області були нагороджені Грамотами облдержадміністрації та обласної Ради. Начальник управління енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації Вітюк Іван Григорович у своєму вітальному слові відзначив нелегку та соціально необхідну роботу поштовиків, особливо враховуючи виклики, які їм кидає ринкова економіка з величезною конкуренцією.

 
IMG_0227

У святковій атмосфері теплі слова вітань і Грамоти отримали працівники пошти від Виконавчого комітету Вінницької міської ради. Однак лише на цьому вітання не закінчились: за сумлінну роботу двох працівників було відзначено Почесною грамотою з нагрудним знаком «Почесна відзнака» УДППЗ „Укрпошта” та Подякою генерального директора УДППЗ „Укрпошта”. Привітали і профспілкових лідерів, вони отримали Почесні грамоти Президії Федерації профспілок області.

 

Галузь, в якій працюють працівники радіо, телебачення та зв’язку, є важливою складовою вітчизняної економіки, основою інноваційного розвитку держави, вона забезпечує населення комунікативними послугами та задовільняє потреби кожного громадянина щодо отримання інформації. А постійна та беззупинна праця поштовиків в першу чергу заслуговує на свята, адже саме завдяки роботі близько 80 тисяч працівників галузі поштового зв’язку скорочуються відстані між містами і людьми, розповсюджується не тільки інформація, але і духовно-етичні цінності.