Вінницькою дирекцією підведено підсумки роботи за 2015 рік

IMG_2817

5 квітня 2016 року у Вінницькій дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулась нарада за підсумками роботи 2015 року, що проходила у вигляді конструктивного діалогу керівництва з начальниками центрів поштового зв’язку.

 

В.о. директора Корнєєв Ігор Юлійович позитивно охарактеризував роботу колективу на протязі 2015 року та спрямував його на підвищення уваги до вирішення проблемних питань. Серед першочергових завдань не лише виконання показників бюджету доходів та витрат, але й підвищення ефективності надання поштових послуг, опираючись при цьому на стратегічні завдання УДППЗ «Укрпошта».

 

Окрему увагу було акцентовано на процесі корпоратизації підприємства, і , відповідно, роботи дирекції в даному напрямі. Нагадаємо, з 11 листопада 2015 почався процес реорганізації Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» в публічне акціонерне товариство, при цьому 100% акцій підприємства будуть належати виключно державі. Це дасть змогу залучати значні інвестиції в технологічний розвиток, втілювати нові проекти.

 

За результатами роботи протягом 2015 року досягнуто виконання плану доходів на рівні 106,4%, при цьому забезпечено зростання до аналогічного періоду попереднього року у розмірі 11,35 млн.грн, що дало можливість отримати прибуток. Завдяки ефективні роботі вдалось досягнути зростання середньомісячної заробітної плати штатного листоноші на 20,3 %. Рівень виконання плану доходів та заходи по оптимізації чисельності дозволили підвищити продуктивність праці персоналу на 13%.

 
IMG_2822

Під час наради було розглянуто питання скорочення строків доставки поштових відправлень та періодичних видань за рахунок зміни графіку. Основна дискусія велась стосовно перенесення вихідних днів, що в результаті має забезпечити належний рівень якості пересилання та доставки відправлень.

 

Економічна нестабільність в країні ставить під загрозу ефективність функціонування структурних одиниць дирекції. Тому кожен начальник центру поштового зв’язку мав змогу підняти свої проблемні питання для того, щоб спільними зусиллями знайти шляхи їх вирішення.
Підсумовуючи нараду Ігор Юлійович висловив надію, що результативність роботи Вінницької дирекції буде лише підвищуватись, реалізовуватимуться численні проекти, відкриватимуться нові відділення, а проблемні питання будуть швидко ліквідовані. Також було наголошено на необхідності налагодження системного діалогу з громадськістю та підвищенні стандартів обслуговування клієнтів.