Вінниця – іменинниця

IMG_7614

Цьогоріч день народження Вінниці відзначили масштабно та феєрично, не залишилась осторонь і пошта, але про все по порядку.
3 вересня відзначили День Вінниці – найкомфортнішого міста для проживання в Україні. Організатори постарались з усіх сил, і свято вийшло просто таки грандіозним, все ж таки Вінниці 653 роки.

 

Разом з вінничанами День народження Вінниці відзначили Президент та Прем’єр-міністр України, чимала кількість народних депутатів і урядовців, які потім спілкувалися з містянами. Відкривав свято сам Петро Порошенко, який згадав, яким було місто 15 років тому та яким стало сьогодні, назвавши Вінницю європейською, туристичною та інноваційною столицею України.

 

Після офіційного відкриття центр міста перетворився на творчий острівець: тут запрацювали локації із різними виставками, фестивалями, майстер-класами, ярмарками та концертами. Кожен міг знайти захоплення до смаку. По вулицях гуляли актори на ходулях та гігантські ляльки. Також на вінничан та гостей чекали фестиваль бальної хореографії, балет, вистави театрів-студій та ляльковий театр, турнір з боксу, де змагалися “Українські отамани” проти команди з Молдови в складі якої є кілька спортсменів з Румунії, також відбувся бій вінницького боксера та боксера з Грузії за титул чемпіона Європи за версією ІВР. До речі, український боксерський клуб виграв з рахунком 6:2. На вулиці Соборній усі могли оцінити вже другий новий вінницький трамвай, який зробили фахівці Вінницької транспортної компанії.

 

Пошті у святкуванні було відведено особливе місце: встановлено локацію, до якої запрошував Поштмейстер із давнини. Гості свята мали змогу отримати листівку та Власну марку із зображенням Водонапірної вежі, які вони відправляли своїм рідним та близьким прямо з центральної вулиці міста. Також кожен бажаючий міг отримати в колекцію марки, конверти та листівки з відтиском штемпеля спец погашення, з пересувною датою, виготовленого спеціально до Дня міста “День міста. Вінниця”. Окрім того, велику зацікавленість викликала маркована та філателістична продукція, на протязі всього дня біля локації було безліч бажаючих її придбати.
Завершилось свято концертом, на якому виступив гурт «Скрябін», що подарував відомі хіти Кузьми, легенда 90-х – Dr. Alban, а третім гостем, що привітав вінничан з Днем міста став Іван Дорн. Завершилось свято лазерно-світловим шоу «Вінниця крізь часи».