Виробнича нарада щодо підсумків діяльності підприємства за І-ше півріччя 2016 року

321435_1

17 серпня у Волинській дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулась виробнича нарада, де обговорювали підсумки діяльності підприємства за І-ше півріччя 2016 року.

 

Основні акценти наради – не тільки аналіз отриманих результатів роботи кожного поштового підрозділу, а й визначення подальших стратегій та перспектив, оптимізації поштових послуг і проектів. Окреслити нові напрямки та розпочати розвивати послуги в розрізі кожного міського й сільського відділення поштового зв’язку – основна ціль у ІІ півріччі цього року.

 

Оголошуючи планові показників виконання, начальники Центрів поштового зв’язку розповідали про сильні і слабкі сторони роботи своїх об’єктів поштового зв’язку, вони ж обґрунтовували причини не виконання плану одних послуг та ділилися досвідом з присутніми щодо виконання інших.

 

«Ефективна робота є позитивним фактором підвищення продуктивності праці та економічного зростання. Ми повинні впевнитись, які послуги Укрпошти рентабельні на рівні поштового ринку загалом і зуміти вирішити ті проблемні питання, що перешкоджають нам бути першими», – наголосив керівник Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Гавришків.