Виробнича нарада у Сумській дирекції

20170601_144204

31 травня начальники ЦПЗ і ЦОС Сумської дирекції зібралися в Сумах на виробничу нараду з підведення підсумків І кварталу, квітня та обговорення оперативних результатів за травень.

 

В ході наради відзначили кращі структурні підрозділи. Цього разу кращим цехом обслуговування споживачів визнаний ЦОС № 4 м.Суми, що виступає в ролі фронт-офісу дирекції, очолює підрозділ Потапова Ольга. Під її керівництвом всі відділення поштового зв’язку Сум змінюються на краще. Підтвердженням тому є те, що кращим ВПЗ області стало ВПЗ Суми-11, начальник Олена Олюха.

 

Як відзначив керівник дирекції Микола Скомороха, ВПЗ-11 трохи більше, ніж за рік з моменту відкриття, стало взірцем для інших. Відділення відкрилось наприкінці 2015 року після кількох років відстоювання поштою своїх прав на оренду приміщення. Дирекцією були створені належні умови для працівників та для якісного обслуговування споживачів.

 

Колектив для ВПЗ підбирали також прискіпливо – до роботи в ньому були залучені кращі оператори міських ВПЗ, які пройшли попередній конкурсний відбір і навчання. Однією з них була і Олена Олюха, яка сьогодні отримала нагороду як начальник кращого ВПЗ!