Вишиті шедеври з Лісової пісні

color005

Кажуть, що українська вишиванка – це код нації. Ще здавна до такого рукоділля дівчат привчали з малку, а тому чи не у кожній сім’ї є майстриня, що вправно вишиває рушники та сорочки.

 

Про начальника відділення поштового зв’язку Лісова Пісня Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Наталію Сидорець, яка працює на пошті понад 14 років, можна розповідати багато. Вона окрім того, що є справжнім фахівцем поштової справи, постійно ділиться з усіма ближніми своєю добротою, привітністю та радісним настроєм. Наталія Василівна розповідає, що «малювати картини color004хрестиком» завдання не з легких, буває що робота складається з тисячі маленьких стібків, що поєднуються у загальне полотно. З іншої сторони вишивання – це час присвячений справі, коли «відпочиває» душа та «розслабляються» думки.

 

Про свої картини Наталія Василівна каже: «Заздалегідь продумую, що і як буду вишивати, купую полотно для вишивки та кольорові нитки. А ще зразу знаю, куди таку картину поставлю дома або кому подарую».

 

Про свою підлеглу з гордістю розповідає начальник центру поштового зв’язку №2 Алла Барабаш: «Коли готуємо творчі виставки з нагоди Дня передплатника, то просимо Наталію Василівну дати для експозицій декілька своїх робіт. Біля її вишитих картин завжди збирається багато людей: розглядають, розпитують, фотографують. У рубриці «Творчість наших колег» також одразу вирішили розповісти про талант начальника ВПЗ Лісова Пісня».

 

Саме завдяки запалу та невгамовній енергії вистачає пані Наталії часу на таку клопітку працю. Бажаємо поштовій майстрині і надалі творити вишивки, які нікого не залишать байдужими.