Виставка присвячена 100-річчю Української марки навідала м. Літин

2

Ще у 2014 році стартував незвичайний виставковий марафон присвячений 100-річчю Української марки, ювілей якої відбудеться у 2018 році. До цього часу філателісти, професіонали та любителі вирішили заздалегідь розпочати цикл ознайомчо-просвітницьких виставок і зацікавити темою української марки в першу чергу молодь і дітей. 3 грудня він дійшов до м.Літин, де виставка розмістилась у залі Літинської районної державної адміністрації. І цього дня тут зібралось чимало охочих помилуватись колекціями поштових марок.

 
kjl.

Для пересувної виставки підготували 6 експозицій. Тематика яких досить цікава та різноманітна: хронологія української марки, флора і фауна Вінницької області, спорт і космонавтика, народні свята, традиції та інше. Кожен відвідувач тут знайшов щось близьке власним інтересам та захопленням.

 

На свято української марки були запрошені літинські школярі. Для яких філателіст Мандренко Ігор розповів про поштові марки, їх історію і сьогодення, становлення поштової марки в Україні та якості якими має володіти справжній філателіст. Досить уважно вислухали цю розповідь учні шкіл. Доказом їх уважності стали відповіді на питання вікторини. Найактивніші отримали журнали з філателії та солодкі подарунки. Також школярам випала нагода закласти початок своїм колекціям марок, адже всі хто завітав на виставку отримували в подарунок від Вінницької обласної організації Асоціації філателістів України та Вінницького міського товариства колекціонерів поштові марки.