Вітання учасникам XVI Національної філателістичної виставки «Укрфілекспо 2018»

Організаторам, учасникам та гостям
XVI Національної філателістичної виставки з міжнародною участю «Укрфілекспо 2018»


Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із непересічною подією у культурному житті держави, присвяченою 100-річчю випуску перших поштових марок України.

Поштова марка — це не тільки засіб оплати поштових відправлень, а й закарбовування в історії важливих для країни подій, що стали культурним надбанням українського народу та символом України серед міжнародної спільноти.

Переконаний, що нинішня зустріч сприятиме популяризації вітчизняної філателії та розширенню кола шанувальників і колекціонерів філателістичної продукції.
Щиро бажаю фахівцям і поціновувачам плідної роботи, а всім відвідувачам — задоволення від перегляду та пізнання поштової історії.

Президент України
Петро Порошенко


Шановні учасники та гості
XVI Національної філателістичної виставки «Укрфілекспо 2018»!
Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас на майданчику XVI Національної філателістичної виставки з міжнародною участю «Укрфілекспо 2018», присвяченої 100-річчю випуску перших поштових марок України. Виставка традиційно зібрала українських і закордонних фахівців у сфері філателії та колекціонерів, представників поштової галузі та усіх, хто цікавиться поштовими марками.

Філателія є одним із найважливіших напрямів, які розвиває Укрпошта, адже поштова марка — це не просто засіб оплати послуг поштового зв’язку, а й у певному сенсі витвір мистецтва, за створенням якого криється величезна робота фахівців, і водночас цінне історичне джерело. Цікаві та вишукані сюжети поштових марок розповідають про Україну, визначні історичні події, пам’ятки культури та видатних українців.

Завдяки натхненній праці філателістів, що зібрали безцінні колекції, ми маємо можливість побачити унікальні екземпляри поштових марок Української держави різних історичних епох, відчути дихання нашої історії та побачити у марках її реальне віддзеркалення.

Сучасна українська пошта та філателія увібрали в себе найкращі вікові традиції та динамічно розвиваються, спрямовані у майбутнє. Останніми роками вдалося суттєво вдосконалити нормативну базу з реалізації знаків поштової оплати та філателістичної продукції в Україні та поза її межами. Поновлено випуск тематичного видання журналу «Філателія України» в онлайн версії та створено електронний майданчик для розміщення сканованих зображень колекцій філателістів, реалізується низка творчих проектів для залучення молоді.

Дні роботи виставки збігаються в часі з важливим для поштовиків святом — Всесвітнім днем пошти. Тож, користуючись нагодою, щиро вітаю з цим святом працівників пошти — представників особливої професії, які виконують важливі соціальні функції як посланці держави в кожному куточку країни.
Упевнений, що Національна виставка «Укрфілекспо 2018» стане помітною подією у розвитку поштової галузі та вітчизняної філателії і дасть гарні результати. Бажаю учасникам виставки здобути найпрестижніші нагороди та гідно вшанувати 100-річчя української поштової марки, а всім відвідувачам — отримати приємні враження від чудового заходу!

З повагою
Міністр інфраструктури України
Володимир Омелян


Шановні філателісти, поштовики, учасники та гості філателістичної виставки!

Передусім мені дуже приємно привітати вас від свого імені та від працівників ПАТ «Укрпошта» з надзвичайною подією для філателістів України та всіх наших громадян — 100-річчям випуску перших поштових марок України. ХVІ Національна філателістична виставка з міжнародною участю «Укрфілекспо 2018», яка присвячена цьому ювілею, дасть можливість усім нам ще раз пригадати важливі події історії, культури та традиції, що відображені на поштових мініатюрах. Ми в Укрпошті усвідомлюємо свою важливу роль у цій сфері, тому філателія є стратегічнім напрямком у діяльності товариства, якому ми приділяємо велику увагу, постійно розвиваючи його та враховуючи побажання наших найвибагливіших клієнтів — філателістів.

ПАТ «Укрпошта», усвідомлюючи високу мету популяризації надбань держави на поштових марках, докладає неабияких зусиль у роботі над кожним проектом, у співпраці з кращими художниками, у постійних консультаціях з мистецтвознавцями та науковцями. Як підсумок нашої діяльності постають маленькі витвори мистецтва поштові марки — змістовні, яскраві, довершені сюжетно й концептуально, за що я надзвичайно вдячний нашим фахівцям з філателії.

Я впевнений, що 100 років — це лише перший етап розвитку філателії в нашій країні. Тож ПАТ «Укрпошта» буде й надалі, у плідній співпраці з нашими партнерами — Асоціацією філателістів України, давати вам змогу відвідувати філателістичні виставки в різних куточках нашої країни. Цьогорічна святкова виставка відбудеться в м. Києві. Ми раді вітати в столиці України всіх учасників і гостей, наших партнерів та колег з регіонів. Упевнений, цей захід принесе вам безмежне море незабутніх емоцій і вражень та щирого задоволення від плідної творчої роботи. Зичу натхнення, піднесення, перемог, нагород та значних досягнень у сфері розвитку вітчизняної філателії.

Генеральний директор ПАТ «Укрпошта»
Ігор Смілянський