Вітаємо фіналістку конкурсу!

2 (4)

У рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Мій рідний дім Україна», оголошеного Укрпоштою спільно з дитячим журналом «Малюк Котя», в якому брали участь діти віком від 3 до 9 років, переможцем грудня місяця і переможцем у фіналі Всеукраїнського конкурсу малюнку «Мій рідний дім – Україна» стала 8-річна Рєпко Єлизавета з Дніпропетровської області, м.Павлоград зі своєю роботою «Лелеки прилетіли».

 

Мета конкурсу – заохотити дітей дошкільного та молодшого шкільного віку до художньої творчості, виховання любові до Батьківщини та сповідування родинних цінностей.

 

Єлизавета нагороджена дипломом «Переможця місяця» та дипломом «Переможця у фіналі Всеукраїнського конкурсу малюнку «Мій рідний край» за здобуття 1 місця». Окрім цього дівчинка отримала тематичні подарункові набори погашених поштових марок «Юний філателіст»: «Флора/фауна», «Спорт», «Історія», «Архітектура», «Світ дитинства», книгу «Поштові марки України», передплату журналу «Малюк Котя» на І півріччя 2016 року та справжній філателістичний скарб – набори поштових морок України 2015 року.