Вітаємо переможців конкурсу !!!

З 15.10.2015р. по 31.01.2016р., в підтримку рішення Міжнародного бюро Всесвітнього поштового союзу та на виконання наказу Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Хмельницькою дирекцією УДППЗ «Укрпошта» проводився регіональний етап 45-го міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру на тему «Напиши листа собі 45-ти річному».

 

В конкурсі брали участь діти віком від 10 до 15 років.

 

Розглянувши надіслані твори, журі прийняло рішення перше місце не присуджувати жодному з учасників.

 img081

img080

Переможцями першого етапу 45-го міжнародного молодіжного конкурсу епістолярного жанру з присудженням ІІ та ІІІ місць визнано:

 

– ученицю 9 класу Хмельницької середньої ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. М.К. Чекмана – Касьяр Валерію Андріївну ( ІІ місце, з виплатою грошової премії в сумі 300 грн);

 

– ученицю 9 класу Хмельницької гімназії № 1 ім. В. Красицького – Попіль Дар’ю Сергіївну (ІІІ місце, з виплатою грошової премії 200 грн).

 

Конкурс завершено, головним на думку журі є те, що він сприяє розвитку у підростаючого покоління навичок до творчості, умінню писати листи, влучно і дохідливо висловлювати свої думки. Хмельницька дирекція УДППЗ «Укрпошта» дякує всім учасникам за участь у конкурсі, бажає юним подолянам натхнення, успіхів та подальших творчих злетів.