Вітаємо працівників охорони праці!

Щорічно 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці, не став виключенням і цей рік. Тематика свята була обрана за рекомендацією Міжнародної організації праці – «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці». Відзначили цей день і у Вінницькій дирекції.

 

З 3 по 28 квітня було проведено ряд заходів з поглиблення охорони праці з нагоди свята. Попрацювали у цей період особливо плідно, були активізовані всі можливі ділянки щодо охорони праці. Проведено цільові перевірки під гаслом «Запобігання професійним захворюванням», визначено кращі куточки з безпеки праці та робочі місця, проведено вікторини на краще знання правил охорони праці. Активно проходив процес спілкування з працівниками, заслухані пропозиції щодо поліпшення умов та безпеки праці. Були задіяні всі працівники, проводились семінари з працеохоронної тематики та зустрічі спрямовані на реалізацію заходів по зменшенню виробничого травматизму. На пошту Вінницької дирекції завітали і діти, в рамках проведення дня відкритих дверей «Робоче місце моїх батьків». Значна увага була приділена впорядкуванню під’їзних шляхів, територій та знаків безпеки.
Цьогоріч кращих працівників Вінницької дирекції у сфері охорони праці привітали по-особливому, адже нагородження відбулось у святковій залі Територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, де зібрались взірцеві працівники, що мають безпосереднє відношення до охорони праці. Вітали кращих із кращих: тих, хто своїми діями запобіг не одному нещасному випадку, тих, хто працює, щоб ввечері кожен працівник повернувся додому, де його чекає сім’я.

 

З вступним словом до присутніх звернувся начальник Територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області Боковець Володимир Андрійович, – «Слід зазначити, що Україна активно інтегрує європейські норми з охорони праці у власну правову систему, створює умови для формування сучасної високої культури і відповідальності за збереження життя та здоров’я працівників. Досягнути узгодженої політики можна лише шляхом спільного формування та розвитку культури охорони праці, через впровадження превентивних заходів, головний девіз яких – зацікавити, навчити, зробити питання звичною та невід’ємною складовою нашого життя».

 

Відзнаками Територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області за зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі охорони праці та високі показники в роботі було нагороджено начальника цеху оброблення пошти Яцькова Петра Вікторовича та заступника начальника з технічних питань ЦПЗ №5 Медвідя Анатолія Миколайовича.

 

Вінницька дирекція, звертаючись до всіх, хто працює у сфері охорони праці, вітає з цим святом і бажає з новими силами і натхненням продовжувати своїми фаховими діями забезпечувати створення на робочих місцях виробництв належних, здорових і безпечних умов праці. Миру і злагоди, міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги до праці, на збереження найціннішого потенціалу держави — її людей.