Вітаю із Всесвітнім днем пошти!

Шановні споживачі поштових послуг, колеги, партнери!

 

Всесвітній день пошти, який світове співтовариство відзначає 9 жовтня – це свято, що втілює професію, яка виникла багато століть тому. А значення пошти неможливо переоцінити. Праця і досвід поштовиків завжди затребувані суспільством. Сьогодні «Укрпошта» – це єдина державна мережа поштового зв’язку, яка охоплює всі регіони України і є найбільш великим оператором на поштовому ринку країни. І незважаючи на активний розвиток електронного зв’язку, поштові послуги як і раніше залишаються затребуваними, а професія листоноші – соціально значимою. В Одеській області листоноші забезпечують безперебійну діяльність розгалуженої поштової мережі, а це 634 об’єкти, з них понад 480 – у сільській місцевості (12 пересувних).

 

Сьогодні Одеська дирекція Укрпошти надає більш ніж 50 видів послуг. Найбільшу питому вагу серед них займають: універсальні (пересилання поштових відправлень); виплата пенсії; пересилання переказів; передплата на періодичні друковані видання.

 

Підприємство постійно працює над удосконаленням існуючих та впровадженням нових послуг. Навіть розвиток електронної комерції в країні не є для нас загрозою, адже замовлені через Інтернет товари хтось повинен доставити клієнту, а саме пошті люди довіряють найбільше. Активно впроваджуються новації. Так, хороший результат приніс Укрпошті договір з про скорочення терміну поставок з китайських інтернет-магазинів. Завдяки співпраці з поштою Естонії, Німеччини, Болгарії та іншими збільшилися обсяги міжнародних відправлень та ін.

 

Нині на пошті освоєні нові послуги – продаж електронних квитків, оформлення страхових, депозитних та кредитних договорів, продаж квитків на культурно-масові, спортивні заходи. Крім безпосередньо поштових, надаються фінансові, торгові, рекламні послуги. Триває процес технічного переозброєння, оновлюються відділення поштового зв’язку та ін. Як соціально орієнтоване підприємство поштовики довели свій високий професіоналізм у роботі щодо залучення населення до оформлення субсидій. У «портфелі» інновацій Укрпошти впровадження проекту сучасних технологій SAP, електронної комерції тощо.

 

Одеська дирекція УДППЗ “Укрпошта” продовжує працювати над здійсненням технологічної модернізації, удосконалюванням операцій продажу послуг, підвищенням культури обслуговування клієнтів, поліпшенням якості роботи пошти, поглибленням співробітництва з корпоративними клієнтами.

 

Головне багатство пошти – це, безумовно, люди, які люблять свою роботу і віддані своїй справі. І сьогодні, звертаючись до вас, дорогі мої колеги, кажу величезне «спасибі!» За сумлінну працю кожного на своєму місці, за допомогу, за терпіння і розуміння, за любов до нашої нелегкої роботи.

 

Бажаю вам, щоби кожен день плідної праці приносив вам почуття задоволення і гордості за ту важливу справу, яка відкриває широкі можливості для контактів і спілкування, для зв’язку між державою і громадою. Тож нехай високі професійні навички, творча, сумлінна праця сприяють створенню єдиного інформаційного простору, поступального розвитку українського суспільства, формуванню гармонійної особистості. Бажаю всім щастя, миру, злагоди й добробуту, творчою праці на благо нашої України.

 
Директор Одеської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Денис ПЕТРОВ