Визначено переможця конкурсу творів епістолярного жанру

letter

Укрпошта визначила переможця національного етапу 46-го міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Уявіть, що ви – радник нового Генерального секретаря ООН. Яку глобальну проблему ви б допомогли йому вирішити в першу чергу і, щоб ви запропонували для її вирішення?», який проводить Всесвітній поштовий союз, спеціалізована установа ООН.

Журі конкурсу визначило трійку авторів, чиї роботи відзначено найкращими. Перше місце посіла представниця Хмельницької області Атаманюк Оксана, 13 років, друге місце – представник Сумської області Замула Артем, 11 років, та третє місце посів представник Вінницької області Білінський Роман 15 років.

Мета конкурсу – розвивати в молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби, об’єднуючи між собою людей по всьому світу.

Конкурс проходив у два етапи. За результатами першого, який проходив у 25 дирекціях з 15 листопада 2016 року до 15 квітня 2017 року, відібрано 16 листів для подальшої участі у фінальному етапі, який тривав з 15 квітня до 30 квітня 2017 року.

Призери конкурсу отримають грошові винагороди від національного оператора поштового зв’язку, а твір-переможець далі представлятиме Україну на міжнародному етапі конкурсу.