Власна марка “Інтерхіма”

_DSC0704

В Одесі відбулася знаменна подія. На фармацевтичному підприємстві “Інтерхім” введений в експлуатацію новий лабораторно-виробничий комплекс європейського рівня. Його урочисто відкрили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі. Вони висловили впевненість, що розвиток потужностей фармакологічного підприємства позитивно позначиться на забезпеченні населення країни високоякісними і доступними лікарськими засобами, а також стимулюватиме вихід вітчизняних ліків на зовнішні ринки.

 

Для цього є всі підстави, адже як зазначив генеральний директор ТДВ “ІнтерХім” Анатолій Редер, реалізація нового інвестиційного проекту дозволить вчетверо збільшити виробництво ліків. У ході презентації продукції фармацевти повідомили, що вони цілеспрямовано працюють над створенням нових ліків, зокрема, завершено черговий етап доклінічних досліджень препарату від болю в горлі. Створюються також новий ноотропний препарат, який буде відновлювати пам’ять. Результати доклінічних досліджень обнадійливі…

 
????????????????????????????????????

Володимир Гройсман висловив наміри всіляко сприяти розвитку фармацевтичної галузі, але попросив фармацевтів зі свого боку зберігати високу якість продукції і тримати при цьому низькі ціни.

 

Не залишилася осторонь від цієї події і Укрпошта. До цього дня був приурочений випуск «Власної марки». На урочистій церемонії відкриття підприємства відбулося гасіння марки пам’ятним штемпелем.

 

«Приємно усвідомлювати, – підкреслила директор Одеської дирекції Укрпошти Наталія Приходько, – що Укрпошта, випустивши «Власну марку», присвячену підприємству, сприяє просуванню на ринку вітчизняних виробників. Сам факт існування такого соціально спрямованого підприємства свідчить:ринкові реформи в Україні тривають…».

 

Разом з Наталією Приходько гасили марку генеральний директор “ІнтерХім” Анатолій Редер, народні депутати Олег Мусій, Андрій Шипко, президент Центру онкології «Кібер Клініка академіка Ю.П. Спіженко» Наталія Спіженко, директор торгового дому Інтерхіму Олександр Чумак.

 

В урочистостях з приводу відкриття нового комплексу “ІнтерХім» брали участь представники посольств Італії, Чехії, працівники українського представництва Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), керівники іноземних компаній-партнерів. Всі вони отримали конверти з новою «Власною маркою».