Влучні постріли миколаївських поштовиків

m2

Кожна людська життя – безцінне, унікальне, неповторне. А в наш неспокійний, непростий час, як ніколи, актуальний захист свого життя і життя оточуючих – близьких, колег, звичайних громадян.

 

Вироблення і закріплення навичок захисту життя особливо важливо для працівників підприємства Укрпошти, виконання функціональних обов’язків яких пов’язане з підвищеною небезпекою.

 

Ніколи не затягнутися рани втрати нашого колеги – водія автобази зв’язку Анатолія Мандруха, загиблого при нападі на поштовий автомобыль у липні 2013 року. Але тоді себе і товариша врятувало холоднокровність і підготовленість інкасатора Олександра Щербини. А ось трьом нашим колегам з Харківської дирекції, рівно через два роки після нашої трагедії, саме цього не вистачило, щоб залишитися живими.
Тому зустріч в.о. генерального директора Укрпошти Ігоря Ткачука з колективом Миколаївкою дирекції 22 липня поточного року почалася з обговорення проблеми забезпечення безпечних умов праці поштовиків.

 

Ця ж тема була однією з основних і в ході Ради директорів, яка проходила 5 серпня цього року в Києві. На Раді було затверджено Комплексну програму підвищення рівня безпеки працівників, технічного укріплення об’єктів поштового зв’язку та автомобільного транспорту.

 
m3

І Миколаївська дирекція «Укрпошти» приступила до практичної реалізації цих установок.

 

17 серпня в стрілецькому тирі спорттовариства «Динамо» за підтримки Миколаївської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність» проходили змагання з кульової стрільби. У них взяли участь 9 команд поштовиків з усієї області, а також команда гостей (поза заліком).

 

Вітаючи учасників і членів делегацій, керівник поштового відомства Миколаївщини Дмитро Ганіченко зазначив, що ця подія – знакова, бо востаннє подібні змагання проходили півроку тому, а такі масові і представницькі – вперше в історії Миколаївської дирекції. «Удосконалюючи свої навички, в тому числі, беручи участь в подібного роду змаганнях, – сказав Дмитро Володимирович на церемонії відкриття, – ми повинні зробити все, щоб не допустити втрати наших колег».

 
m1

 

У результаті дружнього протиборства місця розподілилися наступним чином: третє місце в загальнокомандному заліку посіла команда головної каси управління дирекції, друге – автобази зв’язку, перше – Центру поштового зв’язку №3 (м Первомайськ); в індивідуальному заліку: перше місце – водій автотранспортних засобів 1 класу Кобилян Сергій (Центр поштового зв’язку №2, м Вознесенськ), друге – водій автотранспортних засобів 1-го класу Раух Сергій (Ділянка контролю та обміну пошти, м.Баштанка), третє – водій автотранспортних засобів 2-го класу Шевцов Володимир (Центр поштового зв’язку №3, м Первомайськ). Спеціальний приз змагань «Краща жінка-снайпер Миколаївської дирекції» заслужено отримала начальник пересувного відділення зв’язку №20 Кисельова Олена (Центр поштового зв’язку №6, м Снігурівка). Переможцям вручено перехідний кубок (в загальнокомандному заліку), грамоти, медалі та пам’ятні подарунки (в загальнокомандному та індивідуальному заліку), призерам – грамоти та медалі.

 
m4

Вітаючи переможців та призерів з нагородами, представник міської організації партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність» Василь Валенков выдмытив дух колективізму і взаємодопомоги, який був присутній протягом змагань. «Наша партійна організація готова брати участь у подібного роду заходах, – звернувся до поштовикыв Василь Євгенович, – Запрошуйте – на хороше, благе дыло завжди відгукнемося з радістю ».

 

А директор стрілецького тиру Андрій Корованюк, якому були висловлені окремі слова подяки за організацію змагань, запросив усіх бажаючих частіше відвідувати тир і користуватися можливостями його спортивної бази.

 

Закриваючи змагання, керівник Миколаївської дирекції «Укрпошта» Дмитро Ганіченко сказав: «Сподіваюся, що подібні заходи будуть проводитися систематично. І в цьому я розраховую на підтримку колективу, допомогу наших колег і партнерів. Тільки разом ми зможемо навчитися захищати себе і оточуючих”.