Вміння надавати домедичну допомогу – завжди актуально!

????????????????????????????????????

Днями команда Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» брала участь у змаганнях санітарних постів цивільного господарювання міста Суми. Захід проходив у міському парку ім. І.М.Кожедуба. 16 різних організацій, у тому числі і сумські поштовики, демонстрували теоретичні та практичні навички надання першої домедичної допомоги умовним пораненим і постраждалим. За зайняте загальне друге місце у цих змаганнях команда поштовиків отримала грамоту від міського голови Сум Олександра Лисенка.

 
????????????????????????????????????

Та також нагороджені грамотою за найкращі фахові знання та практичні навички з надання домедичної допомоги в ході проведення змагань санітарних постів суб’єктів господарювання міста Суми.

 
????????????????????????????????????

У команді поштовиків було 4 чоловіка: командир санпосту, заступник начальника служби охорони праці Олеся Юхта, та члени санпоста – інженер 1 категорії відділу поштової безпеки Тетяна Майборода, інженер відділу будівництва та експлуатації будівель і споруд Оксана Рикалова та інженер відділу охорони праці Анастасія Гімадеєва.

 

Як розповів начальник відділу з питань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Сумської дирекції Андрій Дрижерук, кожна команда долала два етапи. На першому учасники демонстрували своє екіпірування, на другому – розв’язували тестові завдання та застосовували теоретичні знання на практиці. Серед практичних завдань було надання першої домедичної допомоги (зупинка кровотечі, відновлення прохідності дихальних шляхів, штучна вентиляція легень, непрямий масаж серця, а також накладання пов’язок, джгутів, транспортування постраждалого та інше).

 

Проведені змагання досягли своєї мети, надали учасникам нових знань та злагодженості в їх діях, укріпили віру трудового колективу Сумської дирекції в можливості отримання першої домедичної допомоги від членів свого санітарного посту.