Всесвітній день охорони праці

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційно до Всесвітнього дня охорони праці Луганською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» проводиться ряд заходів, в яких приймають участь всі відділення поштового зв’язку, працівники дирекції та профспілка. Цього року одним з таких заходів було проведення дня відкритих дверей для дітей працівників дирекції – «Робоче місце моїх батьків». Саме з робочого місця батьків почалася екскурсія по пошті, а далі знайомство з поштовим відділенням та дільницею оброблення пошти, з поштовими машинами , обладнанням, листами та посилками. Під пильним зором батьків маленькі відвідувачі слідкували за розгрузкою поштової машини та, навіть, спробували побувати справжніми поштовиками. Не було забуто і про умови та безпеку праці. На цю тему з дітлахами були проведені різноманітні конкурси та вікторини з отриманням подарунків.

 

Про те, де і ким працюють мама і тато, дитина завжди розповідає з захопленням, тому побувати на роботі у батьків – це шалені емоції та задоволення, якими вони ще довго будуть ділитися з друзями у садочку, школі або на дитячому майданчику.