ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ!

З метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання та громадських організацій до масштабів проблеми охорони праці, до створення і просування культури охорони праці 28 квітня 2015 року відзначався Всесвітній День охорони праці, гасло якого за рекомендацією МОП – «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

 

Це гасло було підтримано керівництвом та профспілковою організацією Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» та проведено ряд заходів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці.

 

Головною метою заходів є привернення уваги кожного начальника центру, відділу, дільниці, служби, групи і робітників до важливості створення безпечних умов праці, попередження виробничого травматизму і професійних захворювань, формування загальної культури охорони праці та свідомого ставлення до цих питань.

 

Розроблено звернення оргкомітетів до працівників дирекції, ЦПЗ, ВПЗ щодо конкрет- ної їх участі у втіленні в життя безпеки праці і здоров’я на робочих місцях.

 

З метою підвищення престижу професії фахівця з охорони праці проведений відбірковий етап огляду-конкурсу ,,Кращий фахівець з охорони праці УДППЗ ,,Укрпошта”. Переможці огляду-конкурсу нагороджені грошовою премією.

 

Здатність запобігти та швидко реагувати на порушення, досконале знання справи, обізнаність під час виконання робіт, а особливо робіт з підвищеною небезпекою, та прийняття правильних рішень, спрямованих на запобігання нещасних випадків, можливе лише за умов чіткого та правильного виконання всіх функцій управління. Тому зараз на перше місце в дирекції виходить якість та безперервність навчання всіх працівників. Його мета – отримання додаткових знань та навичок з питань охорони праці та безпечного ведення робіт, набуття досвіду із запобігання нещасним випадкам.

 

Упродовж квітня працівники Київської обласної дирекції УДППЗ “Укрпошта” об’єднали свої зусилля для проведення комплексу заходів, спрямованих на усвідомлення місця людини у природі, вміння оберігати природу рідного краю та власне здоров’я. Довкола відділень поштового зв’язку та інших поштових об’єктів впорядковувалися газони та клумби, висаджувалися дерева й кущі, виносилося сміття. Наші поштовики відзначилися ґрунтовним наведенням ладу на підвідомчій території, адже добре розуміють, що з порядку на робочому місці починається лад в рідному місті та усій державі.

 

У колективі має зростати усвідомлення того, що співпраця та діалог між усіма учасниками з питань охорони праці є пріоритетними, адже поліпшення умов праці та її безпека одночасно зберігають здоров’я працівників і підвищують продуктивність праці та якість надання послуг.

 

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я та життя працівників.