Вшанували найкращих

101_0334 101_0336 101_0346 101_0370 101_0373 101_0383

Урочисте зібрання з нагоди Всесвітнього дня пошти відбулося в обласному центрі. На ньому багатотисячний колектив поштових працівників Чернігово-Сіверського краю привітали голова облдержадміністрації Валерій Куліч, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко та директор Чернігівської дирекції «Укрпошта» Олег Обушний.

 

Пошта існувала завжди і буде працювати у майбутньому. Адже, незважаючи на сучасні комп»ютерні технології, що полегшують спілкування між людьми, поштова служба займається ще й передплатою періодичних видань, доставкою посилок і бандеролей, її співробітники у дощ, спеку та мороз приносять громадянам пенсії і товари першої необхідності, опікуються одинокими та престарілими людьми. Тобто, важливість роботи пошти нині важко переоцінити.

 

Зараз на Чернігівщині працює 560 поштових відділень, сто з яких повністю автоматизовані. Також в області налічується понад 70 поштових маршрутів загальною протяжністю майже 14 тисяч кілометрів, якими вантажівки та окремі поштарі доставляють кореспонденції і посилки у майже всі населенні пункти нашого краю. Тому за показниками своєї роботи нинішнього року Чернігівська дирекція «Укрпошти» увійшла до п»ятірки кращих в державі.

 

Нам багато чого вдалося зробити, – ділиться здобутками директор Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Обушний, – лише в нинішньому році ми змогли тричі підвищити заробітну плату, п’ять разів наші працівники преміювались за хорошу роботу. Рівень середньої зарплати сьогодні перевищує 2 тис. грн, і це – не межа. Намагаємось здійснювати капіталовкладення у ремонти поштових відділень, щоб наші працівники трудились у комфортних умовах.

 

Чернігівщина може пишатись своїми поштовиками. На цьому наголосив під час виступу голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч.

 

Я неодноразово спілкувався з Генеральним директором «Укрпошти», – зазначив керівник області, – і мені було дуже приємно чути позитивні відгуки про наше регіональне представництво і високу оцінку роботи чернігівських поштовиків. Пошта має дуже велике значення для людей, особливо тих, що живуть у сільській місцевості. Адже в області чимало віддалених населених пунктів, і фактично листоноші – це ланка, що поєднує одиноких людей похилого віку зі світом. Тому важливість роботи поштовиків важко переоцінити. Це щоденна колосальна праця, за яку вам низький уклін.

 

Кращим співробітникам галузі, котрі забезпечують безперебійну цілодобову роботу поштової служби, напередодні професійного свята було вручено грамоти і подяки обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта».