Введений в дію спеціальний поштовий штемпель з пересувною датою «Посткросінг. Вінниця, 21050»

З метою популяризації філателії та Посткросінгу, підтримуючи ініціативу Вінницького обласного товариства філателістів та Товариства колекціонерів м. Вінниці 14.11.2014р. УДППЗ «Укрпошта» введений в дію спеціальний поштовий штемпель з пересувною датою «Посткросінг. Вінниця, 21050».

 

У спецпогашенні брали участь заступник директора Вінницької дирекції Віталій Феліксович Якубовський, голова Вінницького обласного товариства філателістів Олександр Станіславович Поляковський та активний учасник спілки посткросерів м. Вінниці Аліна Андріанівна Балцату.

 

Разом зі спецпогашенням була оформлена виставка просткросінгу, яка інформує відвідувачів про цікаве захоплення – поштовий обмін художніми картками і марками.

 

Посткросінг можна назвати «хобі без кордонів». Будь-який мешканець планети завдяки Інтернету може обрати випадкового адресата й надіслати йому яскраву листівку традиційною «живою» поштою. Отримати маленький мистецький витвір та ще й з відбитком поштового штемпеля іншої країни – справжній подарунок для всіх поціновувачів художніх поштових карток і марок.

 

У кожного з нас є можливість не лише отримувати оригінальні поштові відправлення з інших країн, а й доносити цікаву інформацію закордонним невідомим адресатам про Україну.

 

Ставайте посткросерами й пізнавайте світ!