Введення в обіг поштового блоку, поштової марки з серії «Краса і велич України. Запорізька область»

IMG_5773

15 січня 2015 року Запорізька дирекція гостинно запросила усіх взяти участь у святі спецпогашення поштової марки «Біла альтанка, о. Хортиця», блоку поштових марок «Краса і велич України. Запорізька область», присвячених річниці створенню Запорізької області. Дизайн марок, блоку та штемпелів належить Олександру Калмикову.

 

На святі можна було познайомитися з видатними філателістами, відкрити для себе міжнародний проект обміну поштовими листівками Postcrossing та придбати нові випуски українських поштових марок, листівок і конвертів.

 

На урочисте спецпогашення поштових марок у приміщенні Поштамту зібралося чимало людей, а саме керівництво та працівники дирекції, запрошені гості на свято, представники асоціації філателістів, представники ЗМІ та відвідувачі Укрпошти.

 

Спецпогашення відбулося під гаслом «Краса і велич. Запорізька область». Завдяки поштовим маркам та іншій філателістичній продукції Укрпошта об’єднує різні спільноти людей навколо прекрасного та сприяє усвідомленню ідеї встановлення миру на землі.

 
IMG_5777

Почесне право спецпогашення було надано в.о. директора Запорізької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олегу Миколайовичу Дорофеєву, представнику заводу «Мотор Січ» – начальнику бюро технічної інвентаризації та реклами Перову Сергію Констянтиновичу, завідувачу наукової бібліотеки національного історико-культурного заповідника «Хортиця» – депутату Запорізької міської ради В’ячеславу Зайцеву. А кожен присутній отримав на згадку пам’ятні конверти та набори поштових марок.

 

За словами очільника Запорізької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олега Дорофеєва «Запорізька дирекція «Укрпошта» проводить такі заходи по спецпогашенню не вперше. Історія проведення подібних заходів досить цікава й насичена. Водночас, сьогоднішне спецпогашення – це не лише свято з культурного обміну та демонстрація колекційних надбань, а ще й чудова нагода відзначити випуск поштової продукції, добрі господарські традиції нашого народу та вічні культурні цінності».