Взаємне співробітництво КОД УДППЗ «Укрпошта» з ПФУ в Київській області

2 березня 2015 року в нараді при начальнику головного управління Пенсійного фонду України у Київській області взяв участь директор Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» Турчак Іван Миронович.

 

Окрім питань порядку денного, першочерговим було обговорення питання вдосконалення процесу доставки пенсійних виплат до найвіддаленіших населених пунктів області.

 

У виступі очільник головного управління Пенсійного фонду України області Фатхутдінов Василь Гайнулович підкреслив, що з бюджету Фонду щомісяця за здійснені послуги по доставці пенсій виділяється майже 5,0 млн. грн., тому виставляються високі вимоги до поштовиків щодо якості й вчасності цього процесу.

 

У числі проблемних питань, які піднімалися учасниками наради, обговорювалася можливість адаптації режиму роботи відділень зв`язку до графіків виплати пенсій жителям Київщини.

 

Директор Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» Турчак Іван Миронович зауважив, що підпорядковані установи організують належним чином роботу для забезпечення своєчасної та в повному обсязі виплати пенсій жителям області.

 

За результатами проведеної наради було підписано двосторонній Меморандум про взаємне співробітництво у сфері здійснення якісного обслуговування пенсіонерів через мережу УДППЗ «Укрпошта».

 

Наміри сторін створити для пенсіонерів ефективний та спрощений механізм доступу до послуг у сфері пенсійного забезпечення, легкість процедури оформлення та переоформлення пенсій в органах ПФУ, поширення інформації про перелік необхідних документів з оформлення пенсій через відділення Укрпошти також буде створена можливість для соціально незахищених не мобільних верств населення отримувати інформацію стосовно оформлення пенсій через листонош.