Вже можна писати листи Діду Морозу і чекати на його відповідь!

2222

«Укрпошта» відкрила масштабний проект «Пошта Українського Діда Мороза». Мета новорічного проекту Укрпошти – подарувати радість та віру в казку всім українським дітям. «Дива стаються там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони стаються, – відзначила директор з маркетингу та комунікацій Укрпошти Олена Юрковська. – У цьому році ми отримали вже близько 600 листів Діду Морозу. Не чекаючи офіційного старту компанії, найбільш «нетерпляча» малеча почала активно писати листи, що свідчить про цікавість дітям такого новорічного свята. Проект також покликаний розвивати у дітей письмові навички, вміння правильно формулювати та висловлювати свої думки».

 

Відтепер уся малеча нашої країни може хутчіш починати писати листи головному персонажу зимових свят – Українському Діду Морозу – з найпотаємнішими новорічними бажаннями.

 

Наклеївши поштову марку на конверт, необхідно покласти листа в поштову скриньку або відправити його в одному з відділень Укрпошти по всій країні. На всі листи, на яких вказано зворотну адресу, діти отримають відповіді особисто від Діда Мороза або його лісових помічників.